PRESS GLASS Liderem Rynku Stolarki 2014
PRESS GLASS Liderem Rynku Stolarki 2014

Firma PRESS GLASS została uhonorowana tytułem „Lidera Rynku Stolarki 2014” w kategorii „dostawca szyb zespolonych”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest corocznie przez Centrum Analiz Branżowych (CAB).

Tytuły nadawane przez CAB należą do jednych z najbardziej cenionych w branży okienno-drzwiowej. Zdobywcy poszczególnych wyróżnień to przedsiębiorstwa, które rozpoczęły rok, zajmując pozycję lidera w danym segmencie branży. Przy wyłanianiu laureatów brane są pod uwagę przede wszystkim wyniki sprzedaży za rok poprzedni.

W kategorii „dostawca szyb zespolonych” kolejny rok z rzędu bezkonkurencyjna okazała się firma PRESS GLASS, specjalizująca się w produkcji szyb na potrzeby budownictwa.

„Tytuł ten jest w dużej mierze zasługą naszych kontrahentów, którym chcielibyśmy serdecznie podziękować za okazywane zaufanie. Ze swojej strony możemy zapewnić, że nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy doskonalić naszą ofertę, by w jeszcze większym stopniu odpowiadała potrzebom naszych klientów” – zapowiada PRESS GLASS.
Wyróżnienia zostały wręczone 18 września 2014 r., podczas uroczystej gali w Warszawskim Centrum EXPO XXI, zorganizowanej przez CAB oraz magazyn „Forum Branżowe”.

Centrum Analiz Branżowych to polska agencja badawcza, której główną specjalizacją są badania rynku stolarki budowlanej w Polsce oraz innych państwach Europy.

 

źródło: PRESS GLASS