Drzwi od ręki
Drzwi od ręki


Jeśli zastanawiamy się nad wymianą drzwi, ale nie możemy lub nie chcemy czekać na nie kolejnych kilka tygodni, wybierzmy Martinę – skrzydła dostępne od ręki, pasujące zarówno do nowoczesnych,  jak i bardziej tradycyjnych aranżacji.

Kolekcja Martina to propozycja dla tych, którzy doceniają klasyczne rozwiązania w zakresie designu, a jednocześnie szukają drzwi, które będą dobrze prezentowały się we wnętrzu, nawet jeśli na przestrzeni lat przejdzie ono różne metamorfozy. 

W zależności od modelu, drzwi Martina mogą być pełne lub wyposażone w  jedno do czterech przeszkleń. Dzięki tej różnorodności, bez trudu, w ramach jednej kolekcji, dopasujemy drzwi do sypialni, toalety, czy pokoju gościnnego, stopniując poczucie intymności, na którym nam zależy.  Konstrukcja drzwi, oparta na ramie wykonanej z wysokiej jakości MDF-u i okleinowanej, gwarantuje, że Martina to wybór na długie lata.

Akcja „Dostępne od ręki” dotyczy skrzydeł Martina 1,3 i 5 w szerokości od 60 do 90 cm w kolorze dąb szlachetny oraz pasujących do nich ościeżnic blokowych lub regulowanych w zakresie od 75 do 299 mm.  Szczegóły u dystrybutorów firmy Invado. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

 

Martina
Producent: Invado
Cena promocyjna: 439 zł netto

 

 

Szczegóły promocji  i lista dystrybutorów na: www.invado.pl