WIŚNIOWSKI Budowlaną Marką Roku 2014
WIŚNIOWSKI Budowlaną Marką Roku 2014

Firma WIŚNIOWSKI otrzymała zaszczytny tytuł Budowlanej Marki Roku 2014 w jubileuszowym Rankingu Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyróżnienie świadczy o wysokiej pozycji przedsiębiorstwa na rynku oraz potwierdza jakość oferowanych przez nie produktów, które cieszą się zaufaniem profesjonalnych wykonawców. Uroczysta Gala Budowlanej Marki Roku odbyła się 13 czerwca 2014 roku w Warszawie.

Marka WIŚNIOWSKI, ze względu na doskonałą jakość oferowanych produktów i najwyższe standardy obsługi, cieszy się od lat zaufaniem nie tylko indywidualnych klientów, lecz także profesjonalnych wykonawców prac budowlano-wykończeniowych. Świadczy o tym tytuł Budowlanej Marki Roku 2014, który firma otrzymała 13 czerwca br. podczas Uroczystej Gali, tuż przed 25. rocznicą swojej działalności. Wyróżnienie jest uhonorowaniem dokonań przedsiębiorstwa i jasno określa jego pozycję na rynku, jako lidera w swojej branży.

Firma WIŚNIOWSKI, oferująca wysokiej jakości bramy, systemy ogrodzeniowe i stolarkę otworową, nieustannie wyznacza nowe trendy. Wszystkie produkty marki wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów. Wyroby z logo WIŚNIOWSKI wyróżniają się nie tylko nadzwyczajną funkcjonalnością, lecz także nowoczesnym designem, co sprawia, że stanowią ukoronowanie każdej inwestycji. 

Tytuł Budowlanej Marki Roku jest przyznawany na podstawie wyników ogólnopolskiej spersonalizowanej ankiety, badającej preferencje fachowców z branży budowlanej. Na jej podstawie wyłaniane są firmy, które cieszą się szczególną popularnością, prestiżem oraz największym zaufaniem profesjonalistów w danym segmencie rynku. Ranking ma charakter unikalny, niezależny i miarodajny, gdyż wykonawcy wskazują marki spontanicznie, bez jakichkolwiek podpowiedzi. Inicjatywa obchodzi w tym roku jubileusz – Budowlane Marki Roku zostały przyznane już po raz dziesiąty. Wyróżnienie to duży sukces dla nagrodzonej firmy, gdyż projekt stanowi jedno z największych i najważniejszych tego typu badań, które odbija się szerokim echem wśród opinii publicznej.

 

źródło: Wiśniowski