SOUDAL z Prestiżową Rekomendacją Związku Polskie Okna i Drzwi
SOUDAL z Prestiżową Rekomendacją Związku Polskie Okna i Drzwi

SOUDAL, największy na świecie producent pian poliuretanowych oraz czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej otrzymał elitarną rekomendację Związku Polskie Okna i Drzwi.

Certyfikaty rozdane podczas uroczystej Gali V Kongresu Stolarki Polskiej stanowią potwierdzenie najwyższych standardów jakości oferowanych rozwiązań i dowód uznania w środowisku profesjonalistów.

Rekomendacje branżowej organizacji zrzeszającej polskich producentów, dystrybutorów i dostawców stolarki budowlanej to wyróżnienia niezwykle cenione w środowisku profesjonalistów. Przyznawane wyłącznie wiarygodnym, zrzeszonym przedsiębiorstwom stanowią jasny komunikat, że prowadzona przez nie działalność wyznacza najwyższe branżowe standardy. Certyfikat Związku Polskie Okna i Drzwi przyznany firmie SOUDAL podczas uroczystej Gali V Kongresu Stolarki Polskiej to nie tylko dowód profesjonalizmu, jakim charakteryzują się prowadzone przez przedsiębiorstwo działania, lecz także solidna  rekomendacja dla partnerów biznesowych współpracujących z firmą na polskim, europejskim i ogólnoświatowym rynku materiałów budowlanych.

W trakcie Gali V Kongresu Stolarki Polskiej po raz drugi w historii wręczono również Orły Polskiej Stolarki, prestiżowe statuetki przyznawane firmom i osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju sektora budowlanego. W gronie wyróżnionych znalazł się Janusz Uberna, Kierownik ds. Klientów Strategicznych firmy SOUDAL. Nagrodę w kategorii

„Wyróżnienie Prezesa Związku Polskie Okna i Drzwi" otrzymał za wieloletnią pracę w strukturach związku i zaangażowanie w jego rozwój na przestrzeni ostatnich lat.

W czym zatem tkwi, potwierdzony licznymi wyróżnieniami, sukces marki? SOUDAL swoją pewną kondycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim wykwalifikowanej kadrze specjalistów i przemyślanej strategii rozwoju, której niezmienną podstawę stanowi zadowolenie wykonawców oraz pierwszeństwo dla innowacji.

 

źródło: Soudal