Twoja droga do nowych okien i drzwi. Promocja Internorm!
Twoja droga do nowych okien i drzwi. Promocja Internorm!

Upały w tym roku przyszły niespodziewanie szybko. Dlaczego więc nie mielibyśmy wykorzystać ciepłego sezonu na zakup okien do nowo powstałego domu lub przeprowadzenia koniecznego remontu?

Nie odkładajmy wszystkiego na ostatnią chwilę. Mroźna zima może nas w tym roku zaskoczyć tak samo jak upalne lato. Wstawienie okien i tym samym zamknięcie stanu surowego przed zimą albo wymiana starych nieszczelnych okien, przez które ciągle wieje na nowe – to decyzje bardzo ważne. W tym roku firma Internorm przygotowała dla swoich klientów opłacalną, promocję. Dzięki niej oszczędzasz podwójnie: na zakupie energooszczędnych okien, a później na comiesięcznych rachunkach za ogrzewanie. Przekonaj się, sam co możesz zyskać, decydując się na ofertę Internorm. 

3 szyby w cenie 2

Ciepłe okna to inwestycja na lata, dzięki nim oszczędzamy na ogrzewaniu oraz zapewniamy naszym domownikom zdrowy i ciepły klimat przez cały rok. Późna wiosna i początek wakacji to dobry czas, aby wykorzystać atrakcyjne rabaty, które przygotowali dla nas producenci okien.

W tym roku wiosną i latem Internorm do wybranych modeli okien dokłada gratis trzecią szybę z powłoką SOLAR+ lub light. Promocja obejmuje również szyby VSG i ESG. Co dokładnie zyskujesz? Dzięki potrójnemu oszkleniu twoje okna są pasywne, czyli ich izolacyjność cieplna wynosi poniżej 0,8 W/m2K, a dodatkowo są bardziej szczelne, a ty masz pewność, że ciepło zostaje zatrzymane w środku. Już teraz możesz kupić najlepszy produkt o europejskich standardach za niższą cenę z potrójnym oszkleniem w standardzie. Oszczędność wynosi 169 zł na 1 m2 szyby.

Nowoczesne szyby są idealnym rozwiązaniem do domów energooszczędnych i pasywnych, w których okna mają pełnić funkcję naturalnego, darmowego grzejnika. Dzięki temu musisz się już obawiać nieprzyjemnego zimna w okolicy okna i uciążliwych przeciągów. Potrójne oszklenie sprawia, że temperatura szyby zawsze będzie porównywalna do temperatury powietrza w pokoju. Nigdy nie spadnie poniżej 17°C.

Z Internorm oszczędzanie nigdy się nie kończy

Ciepłe i bezpieczne okna Internorm pozwolą zredukować koszty ogrzewania twojego domu nawet o 30%. Korzystając z oferty Internorm zyskujesz podwójnie: oszczędzasz na zakupie okien najwyższej jakości, a także obniżasz swoje rachunki za ogrzewanie. Nie musimy chyba dodawać, że pasywne wykorzystywanie energii słonecznej i wysoka izolacyjność cieplna przyczyniają się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Dzięki temu nie tylko dbasz o swoich najbliższych, ale także o środowisko naturalne, które jest naszym wspólnym dobrem. Nie zwlekaj z decyzją o kupnie okien. Poczuj różnicę z wyjątkowymi trójszybowymi oknami Internorm i daj się zaskoczyć ich jakością i długowiecznością. 

 

Promocja trwa do 31 lipca 2014. Darmową szybę z powłoką light Internorm dokłada do swoich najlepszych, energooszczędnych modeli PCV-aluminiowych : KF500, KF410, KF405, KF 200 oraz okien drewniano-aluminiowych HF210 i HF310. Więcej informacji można uzyskać u partnerów Internorm oraz na stronach internetowych www.internorm.pl i www.okna-pasywne.pl .