Jakub Błaszczykowski poleca DRUTEX
Jakub Błaszczykowski poleca DRUTEX

DRUTEX, największy producent okien i drzwi w Europie, zyskał kolejnego, trzeciego już światowej klasy piłkarza, do zbliżającej się międzynarodowej kampanii reklamowej. Poza Philippem Lahmem i Andrea Pirlo, którzy są ambasadorami marki już od marca br., w drużynie DRUTEX-u grał będzie również kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz zawodnik Borussii Dortmund - Jakub Błaszczykowski. 

 

Dzięki zaangażowaniu światowych ikon piłki nożnej: Jakuba Błaszczykowskiego, Philippa Lahma i Andrea Pirlo, DRUTEX kontynuuje swoją strategię wzmacniania obecności na rynkach międzynarodowych. Wsparcie ze strony gwiazd światowego futbolu ma służyć wzrostowi rozpoznawalności marki DRUTEX za granicą, a szczególnie w Niemczech i we Włoszech, gdzie firma już dziś dysponuje silną siecią dystrybucji. 

 

„DRUTEX zalicza się do najbardziej renomowanych przedsiębiorstw w naszym kraju. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę współpracować z przedsiębiorstwem tej klasy. Firma wciąż potwierdza swój międzynarodowy poziom i tak jak ja daje z siebie wszystko, żeby oferować produkty wysokiej jakości. Tak więc, wspólnie podążamy tą samą drogą, bo łączy nas podobne podejście. ” – mówi Jakub Błaszyczkowski. 

 

„Cieszę się, że do naszej drużyny dołączył kolejny wysokiej klasy zawodnik. Jakub Błaszczykowski jest synonimem doskonałych umiejętności, profesjonalizmu i prestiżu. To marka sama w sobie. Brakowało nam jeszcze polskiego akcentu w naszej międzynarodowej drużynie. Dzięki temu transferowi nasz zespół składa się już z trzech doskonałych sportowców, którzy wyróżniają się: ogromnym doświadczeniem, precyzją i skutecznością działania oraz wielką pasją do tego, co robią. ” – powiedział Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX. 

 

Przygotowana kompleksowa kampania reklamowa obejmuje spoty telewizyjnie w wiodących stacjach w Polsce i za granicą. Towarzyszy temu szeroko zakrojona kampania promocyjna w Internecie i w prasie. Dodatkowe wsparcie zapewnią promocje i konkursy z nagrodami oraz działania za pośrednictwem serwisów społecznościowych. 

 

DRUTEX już od wielu lat jest aktywnym sponsorem i partnerem sportu. Świadczy o tym sponsorowanie dwóch polskich klubów piłkarskich, w tym I-ligowej DRUTEX-Bytovii oraz warszawskiej Polonii. Firma uczestniczy również w szeregu projektach i wydarzeniach dotyczących polskiego sportu. 

 

Link do spotu reklamowego:http://youtu.be/tfzYnP7hWkA  

 

źródło: Drutex