Diamentowa jakość Vetrex
Diamentowa jakość Vetrex

Vetrex już po raz szósty został wyróżniony odznaczeniem „Jakość Roku”, zdobywając nagrodę specjalną – „Jakość Roku Diament”.


Konkurs „Jakość Roku”, to jedna z największych w Polsce, cykliczna inicjatywa, promująca jakość produktów i usług. Vetrex, producent stolarki premium, przykłada dużą wagę do kwestii jakości, tak produktów, jak i usług, świadczonych za pośrednictwem sieci Autoryzowanych Salonów Sprzedaży, dlatego, jak co roku, przystąpił do konkursu. Jako sześciokrotny laureat uzyskał wyróżnienie specjalne - godło i statuetkę „Jakość Roku Diament”. 


Zdobycie tytułu „Jakość Roku Diament” jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem, gdyż diamentowe statuetki zostały rozdane po raz pierwszy w 8-letniej historii konkursu i otrzymały je zaledwie trzy firmy. Znaleźliśmy się więc w elitarnym gronie polskich liderów jakości – wyjaśnia Daniel Malinowski, Wiceprezes Zarządu w firmie Vetrex.

 
Konkurs „Jakość Roku” organizowany jest corocznie przez Fundację Qualitas - Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych z siedzibą w Katowicach i ma na celu promocję  jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej na polskim rynku. W tym roku, patronat honorowy nad konkursem objęła prestiżowa organizacja European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli.


Firmy startujące w konkursie poddawane są wszechstronnej ewaluacji. Ocenie podlegają systemy jakościowe obowiązujące w przedsiębiorstwie, polityka jakości, zaangażowanie pracowników w jej realizację i doskonalenie, a także uczestnictwo kadry w szkoleniach dotyczących jakości i bezpieczeństwa produkcji oraz uzyskane certyfikaty, tytuły, nagrody i inne wyróżnienia dokumentujące dbałość o jakość produktów i usług. 


W tym roku, Vetrex otrzymał też nagrodę „Jakość Roku 2013” w kategorii „Innowacja”, za energooszczędny podkład podparapetowy. Jest to opatentowany  przez Vetrex element montażowy poprawiający właściwości użytkowe stolarki w zakresie szczelności, energooszczędności i izolacji akustycznej.


Jakość to nasz wyróżnik. W dobie masowej produkcji, obniżania cen i dramatycznego spadku jakości – nie uznajemy kompromisów. Od lat nasze okna konstruujemy z elementów dostarczanych przez tych samych, solidnych kontrahentów, a w produkcji stawiamy tylko na sprawdzone technologie. Dzięki temu, jakość stolarki Vetrex utrzymana jest na wysokim poziomie. Nasze niezmienne zaangażowanie w tworzenie produktów klasy premium potwierdza szósta już statuetka „Jakość Roku” i rosnące grono klientów - podsumowuje Daniel Malinowski.


Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali 24 marca w warszawskim hotelu Radisson Blu. 

 

źródło: Vetrex