Europejska premiera systemów VR90 Synergy firmy Vetrex na targach fensterbau/frontale 2014
Europejska premiera systemów VR90 Synergy firmy Vetrex na targach fensterbau/frontale 2014

Podczas norymberskich targów Vetrex, producent stolarki premium, zaprezentował wymagającym europejskim inwestorom przełomowy produkt.

Odbywające się co dwa lata w Norymberdze Międzynarodowe Targi Branżowe „Okno Drzwi Fasada - Fensterbau Frontale”, to jedna z największych i najważniejszych europejskich imprez w branży stolarki otworowej, na której pojawiają się wszyscy liczący się producenci, ale też architekci, deweloperzy i inwestorzy.

 Vetrex uczestniczył w norymberskich targach już po raz czwarty. Niemcy to jeden z największych rynków exportowych firmy, dlatego pomorski producent zaprezentował swoją ofertę na nowym, designerskim stoisku i zaskoczył odwiedzających premierowym produktem – oknem o podwyższonej odporności na włamanie do domów energooszczędnych.  

 „Zdecydowaliśmy się na europejską premierę systemu VR90 Synergy podczas targów Fensterbau Frontale 2014, ponieważ impreza ta ma olbrzymi zasięg - jest odwiedzana przez ogromną liczbę gości i ma charakter opiniotwórczy. Pozytywnie ocenione przez uczestników produkty szybko zdobywają popularność. Niemieccy inwestorzy to jedni z najbardziej wymagających klientów, więc entuzjastyczne przyjęcie okna VR90 Synergy podczas norymberskich targów tym bardziej nas cieszy” – relacjonuje Paweł Jodinis, Dyrektor ds. Eksportu w firmie Vetrex.  

 

W tegorocznej edycji Fensterbau Frontale, odbywających się na terenie kompleksu Messezentrum Nürnberg w dniach 26 - 29 marca, udział wzięło 1320 wystawców z 39 krajów, zaś w wydarzeniu uczestniczyło 108 000 gości. 
Ranga imprezy wzmacnia promocję marki poza granicami Polski, daje szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych i przedstawienia oferty jak najszerszemu gronu odwiedzających. Tym bardziej, że wielu z nich zagląda na targi przede wszystkim po to, aby zapoznać się z rynkowymi nowościami. 

 

źródło Vetrex