Firma EFFECTOR na targach GRUPY PSB
Firma EFFECTOR na targach GRUPY PSB

20 marca br. zakończyły się w Kielcach Targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To dwudniowa wystawa o charakterze zamkniętym, poświęcona materiałom budowlanym, wykończeniowym oraz dekoracyjnym. Na targach swoją aktualną ofertę zaprezentowała m.in. marka Effector.

 

 

W spotkaniu udział wzięło 300 największych producentów tej branży, których oferta jest już obecna w Grupie firm, należących do PSB. W tym roku zauważalnie zwiększyła się liczna zwiedzających, w porównaniu z rokiem ubiegłym. Targi mają biznesowy charakter, a podczas ich trwania podpisywane są wartościowe kontrakty. W tegorocznej wystawie uczestniczyła firma Effector, która współpracuje od lat z przedsiębiorstwami należącymi do Grupy PSB.

 

- Nasza propozycja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem kontrahentów – powiedziała Małgorzata Kruk, dyrektor marketingu i promocji firmy Effector. – Niektóre z grup asortymentowych oferowaliśmy w specjalnych, okazjonalnych cenach. Ciekawa, a przede wszystkim szeroka gama eksponowanych produktów, pozwoliła nam znacząco zwiększyć liczbę zamówień w porównaniu z efektami ubiegłorocznej wystawy - podsumowała Małgorzata Kruk.


 

Spółka Effector zaprezentowała ofertę profili wykończeniowych, ze szczególnym uwzględnieniem nowości. Uwagę zwiedzających przykuwały anodowane profile aluminiowe z kolekcji Standard do montażu wykładzin dywanowych, PCV oraz pokryć epoksydowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się oferta z serii Impresja, zwłaszcza profile do glazury, seria Easy, zawierająca niezwykle bogatą kolekcję kształtowników dla majsterkowiczów oraz - tradycyjnie już - przypodłogowe listwy Queen, które charakteryzują się bardzo szeroką ofertą kolorystyczną. Dodatkowo firma Effector zaprezentowała na targach Optimę, czyli specjalny system, umożliwiający wykonanie okien drewniano-aluminiowych.

 

 

źródło: Effector