Minimalizm w cenie
Minimalizm w cenie

Minimalizm ciągle jest w cenie. Podobnie jak poczucie bezpieczeństwa i intymności. To wszystko zapewniają drzwi Salento z najnowszej kolekcji Invado na 2014 rok.

 

Salento idealnie wpisują się w realizację marzeń o lekkim, przestronnym wnętrzu – bez przepychu i niepotrzebnych przedmiotów. Nowoczesny charakter skrzydeł podkreślony został przez subtelne, aluminiowe elementy łączące ze sobą poszczególne płaszczyzny. Tych, w zależności od modelu, może być mniej lub więcej.

 

Drzwi Salento nadają aranżacji lekkości, a jednocześnie, jak każde drzwi pełne, pozwalają czuć się swobodnie w swoim domu. Bez trudu można dopasować je do własnego pomysłu na wnętrze, ponieważ dostępne są w 4 różnych kolorach: Biały, Orzech duro, Dąb eterno oraz Dąb szary.

 

Rama skrzydła Salento wykonana jest z wysokiej jakości MDF-u, a wypełnienie stanowią płyciny o grubości 10 mm. W połączeniu z wysokiej klasy okleiną eco-fornir zapewnia to drzwiom wyjątkową trwałość i stabilność. Wszystkie drzwi z kolekcji Salento dostępne są w wersji pojedynczej, w szerokościach od „60” do „100” oraz jako skrzydła podwójne: od „120” do „200”.

 

Drzwi Salento

Producent: Invado

Cena: od 469 zł netto

 

 

 

Więcej na: www.invado.pl