Runda wiosenna w Technologicznej Ekstraklasie Nice
Runda wiosenna w Technologicznej Ekstraklasie Nice

Po długiej, zimowej przerwie polscy piłkarze biorący udział w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy powrócili na ligowe boiska. Razem z nimi powróciła ciesząca się dużym zainteresowaniem promocja Technologiczna Ekstraklasa Nice. Obniżka ceny detalicznej na zaawansowane technologicznie produkty przekracza nawet 300 zł!

W porównaniu do jesiennej rundy dokonano jednego transferu. Zestaw Wingo5000 został zastąpiony przez zestaw Pop. Nie wprowadzone zostały żadne zmiany w pozostałym składzie. Przez 3 miesiące będą obowiązywały niezwykle atrakcyjne ceny na zestaw Robus600 oraz zestaw Spin21. Mistrzowski skład nie był dobierany przypadkowo. Zestawy zakwalifikowane do Technologicznej Ekstraklasy Nice to urządzenia, które cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę instalatorowi oraz gwarantującymi wygodę i bezpieczeństwo dla ostatecznego użytkownika automatyki. Samodzielne uczenie się, autodiagnoza czy amperometryczny system wykrywania przeszkody sprawiają, że zestawy Nice bez cienia wątpliwości należą do ekstraklasy produktowej.

Przez cały czas trwania rundy wiosennej w T-Mobile Ekstraklasie (14.02.2014 – 15.05.2014) na 3 zestawy zakwalifikowane do Technologicznej Ekstraklasy Nice obniżona została cena detaliczna. Rabat przekracza nawet 300 zł!

 

 

Skład zestawu

Promocyjna sugerowana cena detaliczna brutto*

Zestaw do bram garażowych SPIN21

siłownik SPIN21 650N

radioodbiornik SMXI

szyna prowadząca 3 m

pilot 2-kanałowy FLO2RE

999 zł

1 230 zł

Zestaw do bram przesuwnych Robus600

siłownik ROBUS600

radioodbiornik SMXI

pilot 2-kanałowy FLO2RE

fotokomórki MOFB

1 949 zł

2 177,10 zł

Zestaw do bram skrzydłowych Pop

dwa siłowniki POP

radioodbiornik OXI

pilot 2-kanałowy FLO2RE

fotokomórki BF

2 499 zł

2 829 zł

* Podane ceny to sugerowane ceny brutto. Każdy Partner Handlowy Nice może je swobodnie zmieniać.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku firma Nice będzie sponsorem transmisji telewizyjnych z meczów T-Mobile Ekstraklasy. Przed rozpoczęciem transmisji z każdego meczu rozgrywek ligi polskiej emitowany będzie spot reklamowy. Podobnie będzie po gwizdku sędziego kończącym pierwszą połowę. Klip reklamowy, w którym swojego głosu użyczył popularny komentator stacji Canal+, Tomasz Smokowski, przedstawia technologiczne zaawansowanie automatyki przydomowej. Promocja potrwa do zakończenia rundy wiosennej w T-Mobile Ekstraklasie (15.05.2014 r.).

 

źródło: NICE