Selena w nowej odsłonie – nowy serwis korporacyjny
Selena w nowej odsłonie – nowy serwis korporacyjny

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – uruchomiła nowy korporacyjny serwis internetowy. Ma on przede wszystkim przybliżać działalność firmy na świecie i jej marki oraz ułatwiać dostęp do informacji w zakresie relacji inwestorskich. Skracając dystans do firmy, nowoczesna odsłona serwisu korporacyjnego Seleny to jeden z elementów realizacji nowej misji „Razem budujemy sprawniej i lepiej – Together we deliver better building performance”.

Platforma internetowa Seleny dostępna pod adresem http://www.selena.com, została stworzona w odpowiedzi na potrzeby grup docelowych, do których jest skierowana. Została zaprojektowana do wygodnego przeglądania na urządzeniach mobilnych, a dzięki uproszczonej nawigacji pozwala na szybkie odnalezienie poszukiwanych informacji.

Jednym z głównych założeń funkcjonowania nowego serwisu korporacyjnego jest wprowadzenie usprawnień w obszarze relacji inwestorskich. Selena – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom analityków – prezentuje czytelnie informacje o wskaźnikach finansowych spółki. Równie istotną rolą aktualnej platformy internetowej Seleny jest funkcja edukacyjna. Informacje udostępnione w nowym serwisie stanowią kompleksowe kompendium wiedzy dostarczając w prosty i wygodny sposób niezbędne informacje na temat marek Grupy Selena oraz działalności firmy. 

Selena osiągnęła dzisiejszą pozycję dzięki innowacyjności i rozwojowi nowych technologii – obecnie nasze produkty są dostępne na rynkach ponad 70 krajów świata. Na tym jednak nie poprzestajemy. Jesteśmy przekonani, że nowy serwis korporacyjny jest doskonałym narzędziem wspierającym rozwój firmy, podobnie jak udostępniane stopniowo nowe serwisy naszych głównych marek . Niedawno uruchomiliśmy w Polsce serwis produktowy marki Tytan, który jest źródłem rzetelnych informacji dla naszych klientów i przydatnym narzędziem w ich pracy. Kolejne odsłony tego serwisu w innych krajach oraz stron naszych innych kluczowych marek będą dostępne już niedługo w Rosji, Rumunii, Brazylii, Kazachstanie czy USA” mówi Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM SA, jednostki nadrzędnej w Grupie Selena.

Ciągły rozwój Seleny potwierdzają wyniki finansowe spółki. Po trzech kwartałach 2013 roku Grupa Selena osiągnęła narastająco przychody ze sprzedaży w wysokości 832 mln zł, co oznacza wzrost o 26,8 mln zł w stosunku do analogicznego okresu 2012 roku.

Selena w swojej działalności skupia się na ciągłym rozwoju w obszarze międzynarodowej aktywności spółki, m.in. przez wprowadzanie innowacyjnych produktów. Dlatego też – wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku – Selena wprowadziła na rynek amerykański nową linię uszczelniaczy i pian poliuretanowych TYTAN Professional. Ponadto międzynarodowa działalność Grupy została w ubiegłym roku doceniona przez Fundację Przedsiębiorczości, która to nagrodziła Selenę tytułem rosyjskiej Firmy Roku 2013.

 

źródło: Selena