Świecące w ciemności firany metrażowe z kolekcji „Fluoseries” firmy HAFT S.A.
Świecące w ciemności firany metrażowe z kolekcji „Fluoseries” firmy HAFT S.A.

Aranżując przestrzeń przeznaczoną dla maluchów, rodzice dbają o to, by atmosfera panująca w niej w dzień sprzyjała zabawie, a w nocy – odpoczynkowi. Magiczny świat, łączący te funkcje, wprowadza do dziecięcych pokoi nowy model metrażowych firanek żakardowych „Cyrk” z kolekcji „Fluoseries” firmy HAFT S.A.

 

Dzieci uwielbiają otaczać się przykuwającymi wzrok dekoracjami i zabawkami. Ciekawe detale pobudzają ich wyobraźnię i zachęcają do odkrywania świata, dlatego maluchy chętnie spędzają pośród nich czas. Takim dodatkiem z pewnością są ciekawe cyrkowe wzory występujące na nowych metrażowych firankach Fluoseries firmy HAFT SA. A gdyby jeszcze te magiczne obrazy świeciły po zmroku, rozświetlając delikatnie nocne wnętrze pokoju naszej pociechy? Teraz to możliwe! Chcąc wprowadzić nieco fantazji do dziecięcego świata, Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. przygotowała dedykowane specjalnie dzieciom firanki z cyrkową scenerią, której elementy, dzięki specjalnym, trwałym barwnikom fluorescencyjnym nakładanym na elementy wzorów, świecą w ciemności. Unikatowa kolekcja pozwoli przystroić dziecięcy pokój pomysłowymi dekoracjami, które w dzień rozweselą wnętrza ich pokoju, a po zmroku sprawią niebywałą, świetlistą frajdę szkrabom.

Pod cyrkowym namiotem

 

 

Firanka żakardowa 319570 z kolekcji „Fluoseries”

wprowadzi niepowtarzalny klimat do dziecięcego pokoju

 

Fot. www.haft.com.pl

 

 

Dobry humor dziecka wpływa na jego lepsze samopoczucie, przypływ energii i motywację do działań. Model firanki żakardowej 319570 „Cyrk” z kolekcji „Fluoseries” od firmy HAFT S.A. wprowadza bajkowy klimat w dziecięcym pokoju. Wszystko za sprawą niepowtarzalnych wzorów klaunów, które rozweselają swoim widokiem i rozbudzają ciekawość. Pomysłowo wkomponowane w tło firanki postaci tworzą cyrkową scenę, która przywołuje zachwycające skojarzenia u dzieci. Klauni zapraszają maluchy do wspólnej zabawy, prezentując fascynujące sztuczki, czary i odważne akrobacje. W towarzystwie cyrkowych artystów, wykonujących magiczne triki, dzieci czują się przyjaźnie i radośnie, a zarazem uruchamiają swoją wyobraźnię. Kojarząc kolorowe aplikacje, którymi zdobiona jest tkanina firanki, z wesołymi klaunami, których oglądali na cyrkowej arenie, rozwijają wyobraźnię, snując fantazyjne opowieści. Sprawia to, że ich własny pokój staje się miejscem, w którym przebywają z przyjemnością i do którego chętnie zapraszają swoich kolegów. Firanka wykończona jest pasem przypominającym żonglerskie piłeczki, które służą akrobatom do zabawiania widzów, co dodatkowo podkreśla niezwykły charakter tej nowatorskiej okiennej dekoracji. Przykuwającym uwagę elementem, zastosowanym w nowych firankach z oferty HAFT S.A., są efekty fluoroscencyjne, dzięki którym atrybuty czarujących klaunów i cyrkowych namiotów świecą w ciemności. To magiczne wrażenie z pewnością doda radości popołudniowym zabawom, gdy zaczyna już zapadać zmrok, a późną, wieczorową porą ułatwi im zasypianie w ciemnościach.

Finezyjna kompozycja, stworzona przy pomocy nowych firanek metrażowych HAFT S. A., z kolekcji „Fluoseries” doskonale wpasuje się do stylistyki nowocześnie zaaranżowanego wnętrza, jak również podkreśli ciepło i stonowane barwy w przytulnym, dziecięcym pokoiku, stanowiąc interesującą ozdobę. Dekoracyjna firanka „Cyrk” wykonana jest z delikatnej, gładkiej tkaniny, która przepuszcza dużo światła, dzięki czemu w dzień pokój będzie odpowiednio oświetlony, natomiast nocą wprowadzi dzieci w bajkowy świat, w którym bez obawy będą zasypiały, być może śniąc… o cyrku.

 

Model firanki 319570 od HAFT S.A. dostępny jest w kolorze białym z kolorowymi aplikacjami.

Dostępne wymiary: wysokość 110 cm, 130 cm, 145 cm oraz 160 cm.

 

319570  - firanka „Fluoseries” z cyrkowym wzorem

 

 

319570/110m – 17,20 zł mb*

319570/130m – 19,10 zł mb*

319570/145m – 19,90 zł mb*

319570/160m – 22,10 zł mb*

mb* - metr bieżący

 

 

źródło: Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.

www.haft.com.pl