Ponadczasowe piękno drzwi fornirowanych
Ponadczasowe piękno drzwi fornirowanych

Przymierzając się do zakupu drzwi wewnętrznych powinniœmy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na ich ładny wygląd, ale także na to, czy ich walory estetyczne na przestrzeni lat nie ulegną zmianie.

Drzwi fornirowane firmy POL-SKONE są gwarantem naturalnego i ponadczasowego piękna.

Projektanci wnętrz, którym zależy na uzyskaniu luksusowej przestrzeni powinni zadbać nie tylko o detale. Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych w dużej mierze decyduje o charakterze danego mieszkania czy też domu. Drzwi fornirowane firmy POL-SKONE idealnie wkomponują się w prestiżowo urządzone wnętrza. Fornir, czyli cienkie płaty drewna, swą naturalnoœcią podkreśœla prawdziwe piękno drzwi. 

Naturalne piękno dla Twojego wnętrza 
Bez względu na to w jakim stylu urządzone zostało wnętrze szeroka oferta drzwi fornirowanych firmy POL-SKONE wzbogaci każdą aranżację. Z pozoru surowe, utrzymane w chłodnej biało czarnej kolorystyce pomieszczenia, których uzupełnieniem są designerskie meble oraz dodatki o prostej formie, bez wątpienia ociepli akcent w postaci drewna. Z tak zaaranżowanym wnętrzem w stylu nowoczesnym idealnie będą współgrać drzwi fornirowane z kolekcji ETIUDA Lux. Jeżeli jesteœmy zaœ zwolennikami stylu kolonialnego postawmy na klasykę, czyli drzwi INTERSOLID. Ich ekskluzywnośœć podkreśœli szykowny charakter wnętrza. śŒciany w ciepłych barwach beżu lub brązu w połączeniu z masywnymi, drewnianymi meblami i skórzanymi sofami będą stanowić idealne tło dla drzwi fornirowanych z kolekcji INTERSOLID. Poszczególne modele bogate są  w wiele wariantów tłoczeń oraz przeszkleń podkreœślą klasyczny styl aranżowanej przestrzeni. Prosta geometryczna forma drzwi fornirowanych z kolekcji PASSO wpasuje się w klimat wnętrz w których łączone są różne nurty stylistyczne. Ich ponadczasowoœć to dla zwolenników uniwersalnoœści przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Wąskie poziome przeszklenia nadają drzwiom lekkośœci, tym samym subtelnie przepuszczając śœwiatło do pomieszczenia. Bez względu na wystrój Twojego wnętrza drzwi fornirowane PASSO przełamią formalny charakter mieszkania i sprawią, że stanie się ono dla domowników zdecydowanie przytulniejsze.

Prestiżowe wykończenie 
Niepodważalną zaletą forniru, jako naturalnego surowca jest jego autentycznoœć. Niepowtarzalny i atrakcyjny rysunek usłojenia czyni drzwi z kolekcji INTERSOLID, PASSO jak i ETIUDA Lux firmy POL-SKONE wyjątkowymi i wyróżniającymi się na tle ekskluzywnego wnętrza. Oprócz zalet estetycznych należy także podkreśœlić trwałośœć fornirowanej powierzchni. Okleiny naturalne wysokiej jakośœci są twarde oraz odporne na wilgoć, dlatego drzwi bardzo długo wyglądają jak nowe. Ponadto drzwi fornirowane marki POL-SKONE pokryte są ekologicznym lakierem UV. Ma on zdecydowanie większą odpornośœć na zarysowania i działanie śœwiatła od lakierów standardowych kładzionych nawet kilkuwarstwowo. 

 

Źródło: POL-SKONE