Szukaj w serwisie:

Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM

19 października br., firma E-SYSTEM, jeden z największych polskich dystrybutorów automatyki budynkowej Nice oraz systemów zabezpieczeń, świętowała 15-lecie swojej działalności. W uroczystej gali wzięli udział partnerzy biznesowi firmy, pracownicy oraz najbliższa rodzina. Zaproszeni goście mieli okazję przeżyć wspólnie niezapomniany wieczór pełen wspomnień oraz wzruszeń.

Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEMJubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEMJubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM

Galę w Hotelu Klimtówka*** w Wolbromiu prowadzili Justyna Sikora-Ficek oraz Marcin Ficek. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia historii firmy. Właściciel firmy E-SYSTEM oraz twórca marki Montersi.pl, Marcin Ficek w sentymentalnym filmie wspomniał trudne początki oraz emocje, jakie towarzyszyły pierwszym latom działalności. – Kilkanaście lat temu w naszej okolicy stopa bezrobocia była bardzo wysoka, a ja szukałem pomysłu na swoje życie zawodowe. Pamiętam, jak bardzo cieszyliśmy się z żoną, kiedy w 2003 roku otrzymaliśmy pierwsze 18 zamówień. Wartość zamówień nie była wysoka, ale dla nas sam fakt, że dostaliśmy kilkanaście maili z zamówieniami był czymś niesamowitym, do czego dzisiaj wracamy z wielkim sentymentem – zauważył Marcin Ficek.

W trakcie gali nie brakowało wielu wzruszających momentów oraz podziękowań. Oprócz Partnerów Handlowych wyróżnienia otrzymali wszyscy pracownicy firmy E-SYSTEM. Jestem przekonany, że naszą receptą na sukces – bo nie boję się użyć tego słowa, że na przestrzeni 15-stu lat odnieśliśmy sukces – są wszyscy ludzie, którzy codziennie tworzą markę Montersi.pl. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, która wzajemnie rozumie się i motywuje do dalszej pracy – dodał Marcin Ficek. Jubileuszową galę swoim występem uświetniła skrzypaczka Agnes Violin, która zaprezentowała niestandardowe wykonania utworów muzyki klasycznej, jak i współczesnej, na swoich unikatowych elektrycznych - diamentowych skrzypcach.

Jeśli ktoś poprosiłby mnie o wskazanie naszego partnera handlowego, który mógłby być przykładem prowadzenia biznesu w naszej branży, bez najmniejszego zawahania wskazałbym na firmę E-System oraz prowadzoną przez nią na rynku polskim markę Montersi.pl. Na przestrzeni ostatnich 15-stu lat Marcin wraz z Justyną zbudowali perfekcyjnie funkcjonującą maszynę stanowiącą prawdziwe wsparcie dla kilku tysięcy instalatorów z całej Polski. Od początku w swojej działalności stawiali, podobnie jak Nice, na budowę relacji międzyludzkich na różnych płaszczyznach. Myślę, że dzięki temu nasze firmy doskonale rozumieją się – mamy podobne podwaliny. Można jednak osiągnąć sukces biznesowy, pozostając wciąż dobrym człowiekiem. W trakcie ostatniego Monters Day instalatorzy byli np. zachęcani do przyłączenia się do ruchu promującego odpowiedzialne ojcostwo. Wszystkim producentom sprzętu mogę tylko życzyć, żeby doczekali się tak wspaniałych partnerów handlowych– powiedział Wojciech Jankowski, Business Development Manager, Nice Polska.

Po gali zaproszeni goście wzięli udział w bankiecie, w trakcie którego o dobry nastrój zadbał barmański zespół polskich mistrzów świata z grupy Champion Bartender Quality. Oprócz pokazów sztuczek barmańskich, serwowali oni wyjątkowe koktajle, przygotowane wyłącznie na ten wieczór, m.in. Special for Montersi oraz Monterski Chill-Out. Jednym z najciekawszych punktów wieczoru był z pewnością występ iluzjonisty Piotra Denisiuka. Szampańska zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu muzycznego trwała do białego rana.

W 2019 roku firma E-SYSTEM otworzyła swoją nową siedzibę w Zabagniu k. Wolbromia. W pełni zautomatyzowany, inteligentny budynek inspiruje, a także prezentuje szeroki aspekt możliwości zastosowania automatyki i systemów zabezpieczeń. Na drugim piętrze zlokalizowana jest nowoczesna sala szkoleniowa, w której cyklicznie prowadzone są szkolenia, m.in. z zakresu automatyki Nice oraz bram garażowych Nice. Nowoczesne środki prezentacyjne pozwalają
w skuteczny sposób zaprezentować metody zarządzania automatyką, także z wykorzystaniem smartfonu, oraz przekazać wiedzę instalatorom zainteresowanym tematyką zabezpieczenia posesji czy smart home. Warto wspomnieć, że Nice Polska, we współpracy z Montersi.pl, corocznie organizuje MontersDay – branżową konferencję, w trakcie której prezentowane są przyszłe trendy w dziedzinie zarządzania automatyką wjazdową oraz osłonową. W tegorocznej edycji, która odbyła się we wrześniu i była połączona z prezentacją nowej siedziby, udział wzięło blisko 130-stu instalatorów
z całego kraju.

Zapraszamy do obejrzenia okolicznościowego filmu:

 

źródło: Nice Polska

 
Najnowsze publikacje
Wymiana drzwi zewnętrznych
 • Wymiana drzwi zewnętrznych
 • Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości
 • Głosem, mailem czy SMS-em? A jak Ty otworzysz swoją bramę
 • Okna do domu w stylu industrialnym
 • Bezpieczny powrót ze szkoły – drzwi nie tylko na klucz
 • Reklama

  Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • REVEAL – backstage, czyli jak powstał nowy, rewolucyjny produkt OknoPlus
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.