Szukaj w serwisie:

Przedłużamy wakacje – otwórz się na radość rabatów z OknoPlus

Dla większości z nas początek roku szkolnego oznacza koniec wakacji, beztroskiego wypoczynku i radości z ciepłych promieni słonecznych. Jesień idzie – mamy na to radę! Dla tych wszystkich, którzy chcą cieszyć się słońcem przez cały rok, zachwycać bliskim kontaktem z naturą i podziwiać piękne widoki OknoPlus przygotował specjalną, jesienną promocję na okna i konstrukcje przesuwne.

Przedłużamy wakacje – otwórz się na radość rabatów z OknoPlus

Klimat nas nie rozpieszcza. Na dużą liczbę ciepłych, pogodnych dni nie mamy co liczyć - dlatego warto chwytać wszystkie promienie słoneczne, jakie oferuje nam przyroda. Naturalne światło poprawia nasz nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Duże przeszklenia zapewniają także szybkie i skuteczne wietrzenie pomieszczeń, tak potrzebne o każdej porze roku. Jesienią i zimną, dzięki szklanym taflom, temperatura we wnętrzu może podnieść się nawet o kilka stopni, zapewniając większy komfort termiczny i oszczędzając energię potrzebną do ogrzania pomieszczeń.

Ale to, co z konstrukcji przesuwnych czyni absolutny „must have” nowoczesnych projektów architektonicznych, to ich walor estetyczny. Szkło to doskonały sposób na zatarcie granicy między tym, co wewnątrz i na zewnątrz. Otwarta przestrzeń, nieograniczona przez cztery ściany salonu, w którą przebojem wdziera się zieleń przydomowego ogrodu jest marzeniem wielu z nas. Salon z wyjściem na taras lub ogród to duet idealny – szklane konstrukcje przesuwne to ich perfekcyjne dopełnienie. W ciepłe dni otwarte drzwi przesuwne automatycznie powiększają salon – a my zyskujemy dodatkową przestrzeń na relaks i wypoczynek, towarzyskie spotkania czy rodzinny posiłek.

Z bogatej oferty konstrukcji przesuwnych, dostępnych w ofercie firmy OknoPlus, w najbliższym czasie warto zwrócić uwagę na dwa rozwiązania – zwłaszcza że ich zakup w ramach jesiennej promocji  nagradzany jest dodatkowym rabatem.

ULTRAGLIDE Monorail to idealne połączenie piękna i funkcjonalności, walorów estetycznych z wysoką efektywnością energetyczną. Zastosowanie aluminiowych profili pozwala na uzyskanie przeszkleń imponującej wielkości - nawet do 6 x 2,5m – i realizację najśmielszych projektów, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą. Możliwości aranżacyjne zwiększa bogata kolorystyka - system dostępny jest w klasycznej bieli, czerni, antracycie, brązie i szarości, kolorach palety RAL, w wykończeniu lakierem drewnopodobnym lub szerokiej gamie folii dekoracyjnych oraz barwach strukturalnych IGP i TIGER. Wymagających inwestorów z pewnością zainteresuje możliwość wykonania ram dwukolorowych - zastosowanie innej barwy stolarki od wewnątrz i na zewnątrz budynku. Potrójny pakiet szybowy zapewnia doskonałe parametry termiczne. Współczynnik przenikania ciepła dla szyby wynosi 0,5W/m²K, a zastosowanie przekładek termicznych o szerokościach 22 i 28mm pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjności cieplnej – nawet do 0,7 W/m²K.

Morlite Vision to nowość w ofercie firmy OknoPlus. Ilość PCV sprowadzono tu do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu. Stylowy, a zarazem delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. 

Wyróżnikiem tego rozwiązania jest nowoczesny mechanizm otwierania i zamykania, działający inaczej niż w znanych dotychczas konstrukcjach przesuwnych. Po otwarciu, ruchome skrzydło natychmiast odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy, a w momencie zamykania - wraca do pierwotnej pozycji. Lekkie i łatwe poruszanie ruchomego skrzydła idzie w parze ze szczelnym zamykaniem. Wielopunktowe ryglowanie, z jednoczesnym dociskiem na całym obwodzie konstrukcji oraz precyzyjnie dopasowane uszczelki, zapewniają najwyższy poziom uszczelniania i ochrony przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. W połączeniu z wysokiej jakości trzyszybowymi pakietami konstrukcja gwarantuje niski współczynnik przenikania ciepła, chroniąc również przed hałasem.

Akcja promocyjna potrwa do 31 października. Szczegółowe informacje o wielkości rabatów dostępne są w salonach sprzedaży OknoPlus oraz u doradców handlowych.

 

źródło: OknoPlus

 
 • Smukłe profile zaprojektowane z myślą o przestronnych wnętrzach
 • Jednoosobowy dom – przestrzeń bez granic
 • Ciepły dom – jak zadbać o komfort termiczny
 • Realizacja Deceuninck - hotel Královka w Górach Izerskich
 • Świat nie musi już być na niebiesko
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.