Szukaj w serwisie:

Karkowskie osiedle Nowy Złocień z nowoczesnymi oknami

Osiedle Nowy Złocień to nowo wybudowane nowoczesne mieszkania zlokalizowane w otoczonej zielenią cichej okolicy Krakowa. Trzy nowo powstałe budynki stworzone zostały z najwyższą dbałością o detale oraz w oparciu o obowiązujące przepisy związane z zabudowami wielorodzinnymi i użytecznością publiczną. Za dostarczenie całej stolarki okiennej PVC odpowiedzialna jest firma NITUS. Wartość inwestycji wyniosła około 600 tys. zł.

Karkowskie osiedle Nowy Złocień z nowoczesnymi oknamiKarkowskie osiedle Nowy Złocień z nowoczesnymi oknamiKarkowskie osiedle Nowy Złocień z nowoczesnymi oknami

Kraków-Bieżanów - to właśnie w tej spokojnej okolicy, firma Murapol wybudowała nowoczesne osiedle mieszkaniowe Nowy Złocień, składające się z trzech budynków wielorodzinnych. 201 mieszkań umiejscowionych zostało w obiektach składających się z czterech pięter. Całe osiedle stworzone zostało z myślą o komforcie użytkowników. - Jest to miejsce doskonale skomunikowane z centrum Krakowa, znajdujące się w sąsiedztwie węzła autostrady i posiadające liczne udogodnienia oraz atrakcje spełniające oczekiwania mieszkańców - informują przedstawiciele firmy na stronie internetowej www.murapol.pl.

Nowo wybudowane mieszkania powstały z zachowaniem najwyższych standardów związanych z przepisami dotyczącymi zabudowań wielorodzinnych, jak i użytecznością publiczną. Osiedle otrzymało wysokiej klasy zewnętrzną stolarkę okienną, którą dostarczyła firma NITUS, producent okien, bram segmentowych garażowych i przemysłowych, stolarki aluminiowej, PVC i przeciwpożarowej, rolet zewnętrznych, moskitier oraz komórek lokatorskich. - Inwestycja ta obejmowała dostarczenie 599 okien do nowo powstałych budynków. Nasza stolarka spełnia wszelkie wymagania termiczne i akustyczne, tak bardzo istotne w zabudowie wielorodzinnej - wyjaśnia Paweł Orzeł, ekspert firmy NITUS.

Wybór okien to jedna z najważniejszych decyzji, które należy podjąć w związku z budową domu, czy - jak w tym przypadku - osiedla wielorodzinnego. Okna PVC to optymalne rozwiązanie stosowane w wielu miejscach, zaczynając od biur, po mieszkania, kończąc na budynkach użyteczności publicznej - Okna są trwałe, wytrzymałe i doskonale sprawdzą się w takim miejscu jak krakowskie osiedle przy ul. Agatowej. W zależności od m. in. liczby komór i pakietów szybowych wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami związanymi z izolacją akustyczną i cieplną. Są lekkie, łatwe w montażu, co przyznam, nie jest bez znaczenia dla ekipy montażowej. Co więcej, takie okna nie wymagają specjalnej konserwacji, dlatego też łatwo utrzymać je w czystości. Ponadto cechują się wygodnym użytkowaniem. Są odporne na deszcz i wilgoć oraz substancje chemiczne. Kolejną zaletą okien PVC jest także możliwość dostosowania ich do kształtu i architektury budynku – tłumaczy ekspert firmy NITUS.

Obecnie na budowie osiedla przy ulicy Agatowej wykonywane są prace elewacyjne. Niebawem budynki oddane zostaną do użytku, a mieszkania zostaną przekazane nabywcom. - Każda firma chce tworzyć takie obiekty, które w przyszłości będą zaskarbiać sobie serca klientów. My staramy się, aby nasze wyroby zapewniały przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Cieszymy się, że to właśnie nam zaufali inwestorzy i zdecydowali się skorzystać z produkowanej przez nas stolarki PVC - dodaje Paweł Orzeł.

 

źródło: NITUS

 
Najnowsze publikacje
Szkło w energooszczędnym budownictwie
 • Szkło w energooszczędnym budownictwie
 • Rynek szkła architektonicznego w dobie pandemii COVID-19
 • Montaż stolarki – wczoraj i dziś
 • Wirtualny spacer po stoisku REHAU już dostępny
 • Uniwersalna ościeżnica kątowa firmy Hörmann Nieograniczone możliwości montażu
 • Reklama

  Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone
Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Podatek estoński – pomysł Fundacji Pomyśl o Przyszłości planem działania Rządu
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.