Skip to main content

Informacje branżowe


Nowa pergola tarasowa MB-OPENSKY 120 od Aluprof – doskonała w każdym calu

 

Pergole tarasowe to rozwiązania cieszące się sporym zainteresowaniem wśród posiadaczy przydomowych ogrodów. Doskonale sprawdzają się na dużych, otwartych przestrzeniach w pobliżu domów jednorodzinnych, jak również w towarzystwie kompaktowego tarasu w zabudowie szeregowej. Odpowiedzią na obowiązujące trendy w obszarze ogrodowych aranżacji jest nowość w ofercie Aluprof – niezawodna i nowoczesna pergola tarasowa MB-OPENSKY 120.

czytaj dalej

Zielona energia zasila NSG Group

 

Aż 60% zapotrzebowania energetycznego spółek należących do NSG Group w Polsce pokrywa energia ze źródeł odnawialnych. Firma realizuje założenia podpisanej umowy typu PPA i aktywnie oddziałuje na swoich dostawców, by przyłączyli się do działań na rzecz ochrony klimatu. Jest to jeden z przykładów potwierdzających fakt, że polska transformacja energetyczna już się rozpoczęła, a konkretne cele zostały ściśle określone.

czytaj dalej

Deceuninck zrealizował kolejną Decademię Twinson

 

Jakie są właściwości unikalnego materiału kompozytowego Twinson i na czym polega innowacyjność montażu tego systemu tarasowego? Firma Deceuninck zadbała, by jej partnerzy poznali wszystkie zalety tego produktu – blisko 70 osób z całej Polski wzięło udział w specjalistycznych szkoleniach zorganizowanych w siedzibie polskiego oddziału producenta w Jasinie pod Poznaniem. Na przełomie lutego i marca br. odbył się cykl spotkań szkoleniowych pod nazwą DECADEMIA TWINSON.

czytaj dalej

Innowacyjny system okienny Schüco Symbiotic nagrodzony

 

Schüco Symbiotic to unikatowe na skalę rynku połączenie zalet okien z PVC-U i aluminiowych, które idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w architekturze. Nowoczesny system okienny bazujący na tworzywowo-aluminiowych profilach został wyróżniony nagrodą przyznawaną najbardziej innowacyjnym rozwiązaniom w branży stolarki budowlanej.

czytaj dalej