DRUTEX  FILAREM POLSKIEJ GOSPODARKI
DRUTEX FILAREM POLSKIEJ GOSPODARKI

DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie poinformował, że firma po raz kolejny została laureatem rankingu Filary Polskiej Gospodarki, organizowanego przez dziennik Puls Biznesu oraz czołową agencję badawczą TNS Pentor.

Ranking ma na celu wyróżnienie firm stabilnych, odgrywających istotną rolę w zakresie stymulowania rozwoju swojego regionu, a jednocześnie utożsamiających się z nimi i budujących ich potencjał i siłę. To także zestawienie firm, które są ważnymi pracodawcami w swoim województwie, promują zatrudnienie, umożliwiają rozwój przedsiębiorczości oraz działają na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Przedsiębiorstwa wyróżnione tytułem odznaczają się optymalną strategią, której fundamentem jest połączenie przedsiębiorczości z samorządnością, tak by tworzyć istotne korzyści gospodarcze i społeczne.

DRUTEX został wyróżniony w plebiscycie organizowanym dla rejonu województwa pomorskiego. O zwycięstwie firmy zdecydowały głosy oddane przez samorządy regionu pomorskiego, którzy utożsamiają DRUTEX z Filarem Polskiej Gospodarki, ważnym pracodawcą i wizytówką gospodarczą dla całego województwa, tym samym podkreślając niezaprzeczalny wpływ firmy na rozwój całego regionu.

Filar Polskiej Gospodarki to nie lada wyzwanie. Oznacza bowiem sprostanie ogromnemu zadaniu, jakim jest napędzanie procesów gospodarczych i społecznych w regionie. DRUTEX od wielu lat jest firmą społecznie odpowiedzialną, silną ekonomicznie, a jednocześnie rzetelną i wiarygodną w biznesie. Jestem przekonany, że właśnie za owe czynniki zostaliśmy docenieni w tak ważnym rankingu. To dla nas nobilitacja i powód do dumy. To wezwanie do jeszcze większego zaangażowania na rzecz regionu i całego społeczeństwa tak, by z odwagą i determinacją budować silne podstawy naszego wspólnego sukcesu.” - powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Uroczystość wręczenia Filarów Polskiej Gospodarki dla firm z województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego odbyła się 29.03. w Hotelu Sheraton w Sopocie.

W imieniu Zarządu Spółki i pracowników dziękujemy wszystkim, którzy uwierzyli firmie oddając swój głos na DRUTEX i tym samym przyczynili się do tego sukcesu. To ogromna dawka zaufania, które będzie stanowiło dla nas motywację do jeszcze skuteczniejszego działania w doskonaleniu naszych produktów.