DRUTEX PONOWNIE NA MEDAL
DRUTEX PONOWNIE NA MEDAL

DRUTEX S.A., największy w Europie producent okien i drzwi, poinformował, że firma została uhonorowana Medalem Europejskim w XXII edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Kapituła Medalu Europejskiego doceniła wysoki poziom wytwarzanej przez Drutex stolarki z PVC - IGLO 5 oraz IGLO 5 Classic jak również ich innowacyjność i zaawansowanie technologiczne.
Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.
Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, zwiększenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, wzrost zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej

Cieszę się z tak prestiżowego wyróżnienia, które świadczy o sile marki DRUTEX oraz bezkompromisowości produktów firmy pod względem ich wysokiej jakości, funkcjonalności oraz estetyki. Wyróżnienie to jest dla nas dowodem uznania za doskonalenie naszej stolarki, inwestycje w jej zaawansowanie technologiczne oraz potwierdzeniem, że nasze produkty spełniają, a nawet wyprzedzają, standardy europejskie. Nagroda cieszy tym bardziej, że jest przyznana po raz kolejny, co świadczy o niesłabnącej pozycji marki DRUTEX. – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Gala finałowa XXII edycji konkursu Medal Europejski odbyła się 9 listopada br, w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.