Ogród  na wyciągnięcie ręki – drzwi balkonowe firmy Stolbud Włoszczowa
Ogród na wyciągnięcie ręki – drzwi balkonowe firmy Stolbud Włoszczowa

Latem szczególnie cenimy przebywanie na świeżym powietrzu. Dzięki drzwiom balkonowym firmy Stolbud Włoszczowa swobodnie przejdziemy z domu wprost do ogrodu. Skrzydła drzwiowe z oferty włoszczowskiego producenta wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania.

Eleganckie drzwi balkonowe idealnie komponują się z nowoczesną aranżacją wnętrza. Fot. Stolbud Włoszczowa

Coraz częściej projektując rozmieszczenie pomieszczeń w domu decydujemy o tym, że salon stanowi integralną część z jadalnią lub kuchnią. Zamiast standardowego okna warto zamontować w takim wnętrzu drzwi balkonowe, które zapewnią odpowiedni dopływ światła dziennego oraz wzmocnią efekt otwartej przestrzeni. Bezpośrednie połączenie domu z tarasem lub ogrodem zapewni wygodę zarówno mieszkańców, jak i ich gości. Ponadto obraz zielonych krzewów oraz kolorowych kwiatów za oknem będzie stanowił nietypowy element dekoracji salonu.

Drzwi otwarte na naturę
Niezależnie od pory roku skrzydła drzwiowe uchylno-przesuwne firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) przybliżają nas do natury, pozwalając cieszyć się pięknymi widokami. Duża powierzchnia szklenia rozjaśni oraz optycznie powiększy salon. Ponadto światło słoneczne spotęguje pozytywny nastrój w pomieszczeniu, sprzyjając zarówno pracy, jak i wypoczynkowi. Drzwi balkonowe mogą zostać wykonane z trzech różnych rodzajów drewna do wyboru: tradycyjnej sosny, meranti lub dębu. Naturalna barwa skrzydeł drzwiowych sprawi, że będą one idealnym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Balkon doskonale skomponuje się z meblami, panelami podłogowymi oraz elementami dekoracyjnymi. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej drzwi z łatwością dopasujemy także do mebli ogrodowych czy desek tarasowych.

Balkon uchylno – przesuwny. Fot. Stolbud Włoszczowa

Komfortowe i funkcjonalne
Drzwi uchylno-przesuwne firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością. Przesuwające się skrzydła drzwiowe nie zabierają dodatkowego miejsca w pomieszczeniu, co pozwoli na swobodną aranżację wnętrza. Trwałość i odporność na odkształcenia gwarantuje solidna konstrukcja zarówno skrzydła, jak i ościeżnicy o grubości 68 mm lub 92 mm. Drzwi wykończone są w systemie czteropowłokowym, opartym na impregnacji w odrębnym procesie i trzykrotnym malowaniu farbami wodorozcieńczalnymi lub transparentnymi, co zabezpiecza je przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych. Istnieje możliwość zastosowania różnego rodzaju szkła, m.in. bezpiecznego 0,2, antywłamaniowego P4. Efektowne duże przeszklenia z szybami o lepszych parametrach cieplnych np. Ug=0,5 W/m²K sprawią, że okna będą wyróżniały się znakomitą izolacyjnością termiczną.

Drzwi balkonowe potęgują wrażenie otwartej przestrzeni i pozwalają zachować indywidualny styl każdego pomieszczenia. Dzięki dużym, efektownym przeszkleniom obcowanie z naturą jest możliwe przez cały rok.

www.stolbud.pl