Ciepłe drewno
Ciepłe drewno

Połączenie stylowego wyglądu z naturalnym drewnem i energooszczędnością - tak najkrócej można scharakteryzować okna ELITE 92.

Jeżeli po podliczeniu zimowych rachunków z ogrzewanie planujecie wymianę okien na energooszczędne – warto pomyśleć o serii ELITE 92. Wykonane z naturalnego drewna ramy plus niskoemisyjny pakiet szybowy zapewnią mniejsze zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi 0,86W/m2. Jest to doskonały wynik, który przy wyborze innych pakietów szybowych z tej serii może wynieść nawet 0,76W/m2. Stanowi on efekt zastosowania trzech tafli szkła, ramek thermix, powłok emisyjnych oraz wypełnienia przestrzeni międzyszybowej argonem. Dzięki tym rozwiązaniom okna ELITE 92 w pełni spełniają wysokie wymogi stawiane przez budownictwo pasywne i doskonale nadają się do domów energooszczędnych.

Okna dostępne są w bogatej palecie kolorów i kształtów. Pozwala to dopasować je do dowolnego projektu, domu lub mieszkania. Co ciekawe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby od strony elewacji okno miało kolor inny niż wewnątrz budynku. To okazja dla wszystkich pragnących nadać swojemu domowi niepowtarzalny wygląd. Dla osób ceniących komfort i spokój na pewno cechą równie ważną będzie doskonała ochrona przed hałasem.

ELITE 92 to doskonały wybór dla wszystkich ceniących sobie połączenie naturalnego wyglądu z dbałością o środowisko i własną kieszeń.