Dziesięć lat minęło – jubileusz firmy D+H Polska
Dziesięć lat minęło – jubileusz firmy D+H Polska

Jubileusz 10-lecia istnienia obchodzi w tym roku firma D+H Polska, jeden z wiodących na polskim rynku producentów systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz naturalnej wentylacji. Tę okrągłą rocznicę uświetniło seminarium techniczne oraz bankiet, które odbyły się 18.11.2010 we Wrocławiu.

Przez dziesięć lat istnienia, D+H Polska zdążyła zyskać uznanie ogromnej liczby specjalistów od zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz zarządców budynków. Produkty z logo tej firmy dla wielu stały się wręcz synonimem bezpieczeństwa oraz komfortu, a sama firma zyskała opinię rzetelnego partnera w biznesie oraz odpowiedzialnego pracodawcy. „Przez te dziesięć lat, które minęły od momentu założenia firmy D+H Polska, cały czas pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych produktów oraz świadczonych przez nas usług. Dzięki nieustającym wysiłkom naszych specjalistów z działu badawczo-rozwojowego, możemy poszczycić się systemami oddymiania i naturalnej wentylacji, które są jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Przykładem może być nasz system LSC, laureat wielu nagród m.in. Top Builder 2010 czy Medal Targów Kielce. Jednak to nie wyróżnienia, a zaufanie naszych klientów jest dla nas zawsze największą nagrodą i największym powodem do dumy” – mówi Mirosław Mazur, dyrektor handlowy firmy.

Działalność firmy jest jednak nie tylko bezpośrednio związana ze sprzedażą i instalacją produktów. D+H Polska jest również organizatorem szkoleń dla projektantów i instalatorów, mających na celu podniesienie wiedzy na temat technik przeciwdziałania pożarom. Staramy się również angażować w akcje mające zwiększyć świadomość społeczeństwa w kwestiach przeciwpożarowych. Przykładem może być akcja edukacyjna „Mądry dzieciak”, którą zorganizowaliśmy razem ze strażą pożarną oraz Stoważyszeniem Inżynierów i Techników Pożarnictwa. Zresztą z tą ostatnią organizacją współpracujemy już od jakiegoś czasu i czynnie wspieramy ich działania na Dolnym Śląsku – mówi Mirosław Mazur.

Grupa D+H, posiada w swojej ofercie produkty z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz naturalnej wentylacji, które dzięki nieustannym działaniom badawczo-rozwojowym, prowadzonym przez firmę, należą do najnowocześniejszych na rynku. D+H Polska gwarantuje swoim Klientom kompleksową obsługę serwisową na wszystkich etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów. Firma D+H Polska, oprócz siedziby we Wrocławiu, posiada sześć Oddziałów Regionalnych: w Stargardzie Szczecińskim, Gdańsku, Zabrzu, Poznaniu, Warszawie i Łodzi.