Drzwi ECO–WIŚNIOWSKI
Drzwi ECO–WIŚNIOWSKI

ECO–WIŚNIOWSKI to nowa, ekonomiczna wersja uniwersalnych drzwi stalowych płaszczowych.

Nowe drzwi ECO zostały opracowane z myślą o wysokiej jakości, estetyce, funkcjonalności i jednocześnie dobrej cenie. Znajdują zastosowanie w wszelkiego rodzaju pomieszczeniach handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych.
To solidna konstrukcja, która w wersji standardowej wykonana z dwóch arkuszy blachy ocynkowanej z wypełnieniem wewnętrznym w postaci polistyrenu ekspandowanego. Uniwersalne drzwi ECO dostępne są w wersji jedno i dwuskrzydłowej, pełnej lub przeszklonej szybą bezpieczną. Skrzydła drzwiowe zawieszone są w ościeżnicy z kształtowników stalowych profilowanych na dwóch zawiasach. Uszczelnienie stanowi system uszczelek przylgowych montowanych na obwodzie ościeżnicy, we wrębach w stojakach i nadprożu. Funkcje dodatkowego doszczelnienia pełni wyposażony w uszczelkę przylgową próg stalowy. Drzwi mogą być wykonywane w szerokim zakresie wymiarów do otworów w murze: 1360x2550 mm dla drzwi jednoskrzydłowych i do 2640x2550 mm dla drzwi dwuskrzydłowych.
Wysoka odporność antykorozyjna drzwi ECO została uzyskana dzięki zabezpieczeniu powierzchni podczas wyjątkowego procesu produkcyjnego, zapewniającego 5–letnią gwarancje antykorozyjną. Skrzydło może być ocynkowane i malowane proszkowo lub ocynkowane i pokryte okleina drewnopodobną w kolorze złotego dębu i orzecha. Również ościeżnice są malowane proszkowo.

Drzwi ECO to połączenie szeregu zalet, które za niską cenę spełniają wysokie oczekiwania.