Czyste Powietrze i termomodernizacja z produktami FAKRO
Czyste Powietrze i termomodernizacja z produktami FAKRO

Branża budowlana mierzy się z coraz większymi wyzwaniami ze względu na nowe regulacje środowiskowe i wymagania obniżania zużycia energii. Ten trend zwiastuje rozwój i sięganie po produkty o lepszych parametrach cieplnych oraz innowacyjne rozwiązania do wykończenia domu. Ponadto programy rządowe takie jak „Czyste Powietrze”, czy dofinansowanie do kompleksowej Termomodernizacji przyczyniają się do tego, że wiele rodzin w Polsce może pozwolić sobie na życie w ciepłym i energooszczędnym domu.

FAKRO w swojej ofercie posiada kompleksowe rozwiązania, po które śmiało można sięgać ponieważ spełniają wymagania programu Czyste Powietrze. Bardzo dobre parametry termoizolacyjne spełniające, a często przewyższające wymagania oraz szeroki wybór produktów sprawi, że każdy inwestor znajdzie rozwiązania dla siebie. Ponadto wybór stolarki od jednego producenta, to możliwość zapewnienia jednego designu, a więc i estetycznego wyglądu domu. Z FAKRO wymienisz okna dachowe, okna pionowe, bramę garażową czy drzwi wejściowe, a ponieważ spełniają one wymagane parametry będziesz mógł bez obaw postarać się o wysokie dofinansowanie z rządowego programu.

Z FAKRO przeprowadzisz kompleksową termomodernizację budynku w zakresie stolarki otworowej. Warto się postarać, bo ostatecznie cieplejszy dom to nie tylko niższe rachunki za ogrzewanie i mniejsze zużycie energii na jego ogrzanie. Termomodernizacja chroni także Ciebie, Twoją rodzinę i na naszą planetę Ziemię.

 

www.fakro.pl