Aluprof doceniony przez branżę PR – projekt „Future Builders” w finale konkursu PR Wings 2023
Aluprof doceniony przez branżę PR – projekt „Future Builders” w finale konkursu PR Wings 2023

Znamy już finalistów tegorocznej, 3. edycji konkursu PR Wings, w którym eksperci nagradzają najlepsze działania z zakresu public relations i szeroko pojętej komunikacji. Wśród nich znalazł się projekt „Future Builders” realizowany przez firmę Aluprof. Inicjatywa, która ma na celu stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji na temat przyszłości światowej architektury w kontekście zrównoważonego budownictwa, została doceniona w kategorii „Angażujący event”.

Konkurs PR Wings, organizowany przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR), ma na celu promowanie najciekawszych i najskuteczniejszych działań z obszaru public relations i komunikacji oraz wspieranie profesjonalnych i etycznych praktyk w tym obszarze i tym samym wyznaczanie kierunku rozwoju branży. Tegoroczne jury, złożone z ponad 60 wybitnych ekspertów reprezentujących m.in. duże firmy, agencje, instytucje publiczne i pozarządowe czy środowisko naukowe, spośród zgłoszonych do konkursu projektów wskazało 3 najlepsze w każdej z 12 kategorii, kwalifikując je tym samym do udziału w wielkim finale. Ocenie podlegały działania realizowane w 2022 roku, a zgłoszenia nadsyłały podmioty z całego kraju – agencje PR i marketingowe, podmioty komercyjne, urzędy, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe.

Projekt Aluprof w finale konkursu PR Wings

Wśród podmiotów zakwalifikowanych do ścisłego finału konkursu PR Wings znalazł się Aluprof – dostawca innowacyjnych, energooszczędnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej. Firma, będąca jednym ze światowych liderów swojej branży, została doceniona za inicjatywę „Future Builders” oraz IV edycję konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” zgłoszoną w kategorii „Angażujący event”.

„Future Builders” to przestrzeń do wymiany opinii na temat przyszłości miast, rozbudowy ich dzielnic, projektowania nowych budynków czy stref zieleni, a także renowacji istniejących obiektów dla architektów, deweloperów, inwestorów oraz innych podmiotów, które wybierają ekologiczne materiały poprawiające jakość inwestycji i zwracają uwagę na cykl życia projektowanych obiektów. To autorskie przedsięwzięcie marki Aluprof stanowi platformę debaty ekspertów w postaci spotkań online i offline. We wrześniu 2022 roku w Warszawie odbyła się kolejna edycja międzynarodowej konferencji „Future Builders”, na której znalazły się polskie i światowe sławy architektury, jak choćby Tomasz Konior z Konior Studio czy Bogdan Zaha z pracowni Zaha Hadid. „Future Builders” to także konkurs „Obiekt Roku”, którego celem jest wyróżnienie najciekawszych obiektów bazujących na rozwiązaniach Aluprof podczas uroczystej gali.

Dostarczanie rozwiązań przyszłościowych zawsze było jednym z kluczowych celów Aluprof. Nasze wysiłki koncentrują się na oferowaniu klientom nowoczesnych, funkcjonalnych i estetycznych produktów, które są w stanie sprostać najśmielszym wizjom architektonicznym. Myśląc o przyszłości promujemy zrównoważone budownictwo i odpowiedzialne podejście do gospodarowania zasobami naturalnymi. Będąc liderem branży, chcemy nakłaniać innych do zmiany standardów i budowania lepszego świata dla nas i kolejnych pokoleń. Ogromnie cieszymy się z faktu, że zainicjowany przez nas projekt „Future Builders”, który ma za zadanie zachęcić cały sektor do debaty nad przyszłością budownictwa i podejmowania działań proekologicznych, został doceniony przez szerokie grono ekspertów zasiadających w jury konkursu PR Wings. Już sama nominacja do ścisłego finału to dla nas ogromny sukces i potwierdzenie słuszności obranego przez markę kierunku. To też dowód na to, że nawet w przypadku tak wymagającej i technicznej branży jak nasza można prowadzić atrakcyjne i ciekawe działania marketingowe, które nie tylko wyróżniają się na tle inicjatyw konkurencji, ale też zyskują uznanie specjalistów. Niezależnie od wyników jesteśmy dumni, że nasz projekt znalazł się w gronie najlepszych inicjatyw PR-owych 2022 roku”, podkreśla Bożena Ryszka, Dyrektor Działu Marketingu i PR firmy Aluprof.

Zwycięzców 3. edycji konkursu PR Wings w poszczególnych kategoriach poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 8 listopada w hotelu Bellotto w Warszawie.

 

źródło: Aluprof