PAGEN finalistą Best of IBS Awards 2023
PAGEN finalistą Best of IBS Awards 2023

Już wkrótce w Las Vegas rozpoczną się prestiżowe amerykańskie targi NAHB International Builders' Show® (IBS). Podczas tego wydarzenia National Association of Home Builders (NAHB) wręczy nagrody Best of IBS Awards 2023. W ogłoszonym właśnie elitarnym gronie finalistów tego konkursu jako jedyny reprezentant Polski znalazł się PAGEN – producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych, który powalczy o statuetkę w kategorii „Best Window & Door Product”. Produkt firmy PAGEN ma także szansę na nagrodę "Best in Show".

Każdego roku NAHB reprezentujące ponad 140 000 podmiotów z branży budowlanej nagradza wyróżniające się produkty i usługi budowlane prezentowane podczas targów IBS w dziewięciu kategoriach. Finaliści i zwycięzcy Best of IBS Awards wybierani są przez niezależne Jury, składające się z 26 profesjonalnych konsultantów branżowych i dziennikarzy. W tym roku Organizatorzy analizowali ponad 400 produktów, oceniając ich innowacyjność, funkcjonalność, design oraz przyjazność dla konsumentów i konstruktorów.

Do finału Best of IBS Awards 2023 w kategorii „Best Window & Door Product” Jury nominowało okno PVC firmy PAGEN w systemie SALAMANDER greenEvolution, pokryte od strony zewnętrznej surową miedzią, zaś od strony wewnętrznej tłoczoną skórą ekologiczną, pochodzącą z recyclingu. Takie połączenie możliwe było dzięki zastosowaniu najnowszej serii tzw. realMaterial – folii dekoracyjnych i tekstur firmy SALAMANDER.

Udział w finale Best of IBS Awards 2023 to duże wyróżnienie dla naszej firmy, ale także umocnienie pozycji polskiej branży stolarki, która będąc liderem eksportu w Europie kreuje zainteresowanie oknami „made in Europe” w USA. Branżo - walczymy o złoto! – powiedział Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy w PAGEN.   

Sędziowie poszczególnych kategorii odwiedzą stoiska Finalistów podczas pierwszego dnia targów IBS i zakończą ocenę na miejscu. Zwycięzców poszczególnych kategorii oraz Laureata nagrody "Best in Show" poznamy podczas wydarzenia Best of IBS™ Awards & Champagne Toast, które odbędzie się 2 lutego w IBS Construction Performance Zone.

NAHB International Builders' Show® (IBS), które w tym roku odbędzie się w dniach 31 stycznia – 2 lutego w Las Vegas Convention Center to najważniejsza w Stanach Zjednoczonych coroczna impreza targowa, zrzeszająca producentów i dostawców produktów i usług związanych z budownictwem mieszkaniowym. To 3-dniowe wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych i prezentacji oferty produktowej przedstawicielom najsilniejszej gospodarki na świecie.

Firma PAGEN od kilku lat prowadzi aktywną sprzedaż swoich produktów za oceanem, a obecnością w Las Vegas chce ugruntować swoją pozycję wśród europejskich eksporterów stolarki otworowej do USA. Stoisko małopolskiego producenta o numerze SU 1058 znajdować się będzie w hali południowej.

 

źródło: Pagen