PORTA z najważniejszy tytułem branży - Lidera Rynku Stolarki
PORTA z najważniejszy tytułem branży - Lidera Rynku Stolarki

PORTA DRZWI jest Liderem Rynku Stolarki 2022 z najlepszymi wynikami sprzedaży w kategorii drzwi drewnianych. Zestawienie dynamicznych firm walczących o prestiżowy tytuł przygotowywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”.

Tytuły „Lidera Rynku Stolarki 2022” otrzymały tylko te firmy, które jako największe weszły w rok 2022. Znaleźliśmy się w gronie firm, które uzyskały w 2021 r. najwyższe wyniki sprzedaży. To najważniejsze wyróżnienie w branży, dlatego tym bardziej cieszy nas, że zwyciężyliśmy w kategorii drzwi drewnianych. Analitycy Centrum Analiz Branżowych porównali wyniki finansowe kilku tysięcy dostawców i producentów - certyfikat w kategorii drzwi drewnianych otrzymała PORTA, zyskując w branży tytuł Lidera Rynku Stolarki.

 

Fot. Tomek Wojewoda: Prezes PORTA KMI POLAND Jacek Sarnowski (pierwszy z lewej)

 

 

Już po raz 26. zwyciężyliśmy w naszym segmencie. Wyróżnienie tytułem „Lidera Rynku Stolarki” potwierdza, że PORTA, która funkcjonuje na rynku 30 lat niezmiennie cieszy się największym zaufaniem zarówno na rynku konsumenckim jak i inwestycyjnym. To dowód na to, że PORTA DRZWI spełnia potrzeby i wysokie wymagania Klientów.

Jacek Woźniak, Dyrektor Sprzedaży PORTA KMI POLAND

Lider Rynku Stolarki 2022 - PORTA KMI POLAND

 

Z myślą o zadowoleniu Klientów oraz ciągłym zwiększaniu sprzedaży PORTA intensywnie pracuje nad produktami, zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych specjalistów i projektantów oraz konsekwentnie inwestuje w jakość i innowacje.

 

źródło: Porta KMI Poland