AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX
AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX

Kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR została poszerzona o nową, niezwykle efektowną linię - Woodec. 12 nowych modeli drzwi występujących w czterech kolorach to propozycja dla inwestorów poszukujących drzwi w odcieniach drewna, w nowoczesnym wydaniu.

AWIDOOR Woodec – czyli nowa seria drzwi zewnętrznych AWILUX - dzięki pięknym odcieniom drewna i czarnym elementom wykończenia, zjawiskowo wpasowuje się w minimalistyczne fasady oraz proste bryły budynków dominujących w nowoczesnej architekturze. Drewnopodobne okleiny z linii AWIDOOR Woodec stanowią odpowiedź na wysokie zapotrzebowanie na produkty premium nie tylko ze względu na zaawansowanie technologiczne, ale i atrakcyjny, naturalny wygląd rozwiązań oraz precyzyjne wykonanie.

Subtelne drewno

Ze względu na ciepłą barwę, niejednolitą strukturę oraz naturalne wzory materiału, wypełnienia drzwi w odcieniach drewna od lat stanowią wysoce pożądane rozwiązania projektowe, nadające charakterystyczny klimat tradycyjnym, jak i nowoczesnym budynkom. Te atrybuty drewna stały się także inspiracją do stworzenia nowej serii drzwi zewnętrznych AWIDOOR Woodec.  

Znajdziemy w niej cztery kolory  – Woodec Alpine, Woodec Malt, Woodec Concrete oraz Woodec Toffee.

Wejście w klasę premium

Drzwi z linii AWIDOOR Woodec o głębokości zabudowy 90 mm posiadają kontrastujące z subtelnym, drewnianym wypełnieniem ramy w kolorze czerni, które dopełniają pasujące kolorystycznie, czarne pochwyty i akcesoria. W wybranych konfiguracjach, możliwy jest także wybór przeszkleń satinovo, czyli gładkiego, matowego szkła wpuszczającego do wnętrza światło, ale i chroniącego prywatność przebywających we wnętrzu osób.  

Alpejski klimat – Woodec Alpine

Poszukującym delikatniejszych form nowoczesnego minimalizmu poleca się kolor Woodec Alpine. Chłodne beże ocieplone subtelnymi brązami nadają całości elegancji. Drzwi w odcieniu jasnego, bielonego drewna w połączeniu z odważnymi, czarnymi elementami wyposażenia doskonale odnajdą się w prostych, nowoczesnych projektach, nadając aranżacji delikatności.

Słodkie powitanie w progu – Woodec Toffee

Głębokie barwy toffi, ciemne brązy drewna przebijane delikatnymi beżami - Woodec Toffee stanowi klasyczne rozwiązanie dopasowane do trendów współczesnej architektury. Elegancja i ciepłe kolory ocieplą wizualnie każdą aranżację.

Betonowa siła w drewnianym wydaniu – Woodec Concrete

Surowa elegancja Woodec Concrete  od AWILUX inspirowana jest jednym z popularniejszych materiałów nowoczesnej architektury – betonem. Proste kształty i chłodne barwy to elementy charakterystyczne minimalistycznych aranżacji, które coraz częściej są poszukiwane i wykorzystywane przez inwestorów we współczesnych, luksusowych projektach, a wzbogacone czarnymi aplikacjami nadadzą fasadzie nowoczesności.

Ciepły kolor zbóż – Woodec Malt

Choć nowoczesne projekty zdominowane są chłodnymi barwami, to warto niekiedy je ocieplić. Stąd propozycja wypełnienia Woodec Malt. Subtelne, jęczmienne tony wpływają na elegancję i ponadczasowość drzwi, a naturalne wzory i struktura materiału zjawiskowo prezentuje się w wielu aranżacjach.

Nowa seria drzwi AWIDOOR Prestige Woodec doskonale odnajdzie się w nowoczesnych i ponadczasowych projektach dzięki wysokiej jakości, drewnopodobnym wypełnieniom oraz kolorystyce, wpisującej się we współczesne trendy architektury.

źródło: Awilux Polska