Klimas Wkręt-met świętuje dziesięciolecie Centrum Technik Zamocowań w Częstochowie
Klimas Wkręt-met świętuje dziesięciolecie Centrum Technik Zamocowań w Częstochowie

Mija dekada od powstania Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met w Częstochowie. Producent zaplanował uroczyste obchody, które trwać będą od 19 od 23 września. Z tej okazji przygotowano szereg różnych promocji, dostępnych w sklepie stacjonarnym przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie.

Firma Klimas Wkręt-met to ponad trzydzieści lat doświadczenia produkcji technik zamocowań dla branży budowlanej. Obecnie szeroka gama produktów Klimas Wkręt-met obejmuje: kołki ramowe i rozporowe, łączniki do termoizolacji, wkręty do konstrukcji drewnianych, wkręty do blach i pokryć dachowych, systemy zamocowań do lekkiej obudowy, jak również zamocowania do technologii gipsowo-kartonowych, śruby i wkręty metryczne, kotwy chemiczne oraz wiele innych, specjalistycznych rozwiązań.

Fot. Klimas Wkręt-met

Od 1992 r. firma Klimas Wkręt-met budowała sieć dystrybucyjną swoich produktów na rynku krajowym. Przez kilkanaście lat w całej Polsce funkcjonowało 12 składów firmowych, skąd dostarczano produkty do końcowych odbiorców. Stopniowo firma docierała z ofertą do kolejnych segmentów, tj. B2B, inwestycji, składów i sieci budowlanych. W latach 2010-16 powstały sklepy firmowe, dzisiaj Centra Technik Zamocowań, w Warszawie i Częstochowie. Częstochowskie Centrum świętuje w tym roku 10-lecie działalności. To dla firmy doskonała okazja aby uczcić ją z klientami, dla których przygotowano specjalną ofertę jubileuszową.

Urodzinowe promocje w Centrum Technik Zamocowań

Obchody jubileuszu potrwają od 19 do 23 września. W tym czasie każdy, kto odwiedzi Centrum Technik Zamocowań w Częstochowie przy ul. Drogowców 29, może liczyć na wiele niespodzianek, a przede wszystkim atrakcyjne promocje. Dodatkowe rabaty można zdobywać m.in. poprzez aktywność w social mediach. Punktowane będą zdjęcia lub filmiki o tematyce związanej z technikami zamocowań, na których oznaczony będzie profil Klimas Wkręt-met.

Fot. Klimas Wkręt-met

Pokazy na żywo

W ramach obchodów jubileuszowych klienci częstochowskiego Centrum będą mogli wziąć udział w pokazach Mobilnej Strefy Montażu – kultowego samochodu szkoleniowego. W czasie pokazów, które odbędą się w środę 21 września, eksperci Klimas Wkręt-met będą m.in. prezentowali zastosowania wkrętów i łączników na różnych podłożach oraz wskazywali najistotniejsze cechy przy wyborze produktu. Uczestnicy pokazu dowiedzą się też, w jaki sposób poprawnie montować wyroby i o czym należy pamiętać, kompletując materiały montażowe. Dzięki prezentacji na różnych przekrojach podłoży, można dokładnie obejrzeć, jak funkcjonuje produkt po zamontowaniu. Z kolei w części testowej miłośnicy majsterkowania i profesjonalni wykonawcy będą mogli samodzielnie zamontować najpopularniejsze produkty marki Klimas Wkręt-met.

Fot. Klimas Wkręt-met

Siła merchandisingu

Jubileusz jest również okazją do zaprezentowania nowej identyfikacji wizualnej, która zawsze stanowiła istotę wizerunku firmy. Dzięki konsekwentnej strategii merchandisingowej, półki oznakowane logo Klimas Wkręt-met należą do jednych z najbardziej charakterystycznych w sieciach sklepów budowlanych. Ważnym elementem wizerunku są opakowania, które zostały zaprojektowane w myśl łatwego przechowywania, identyfikacji i użytkowania. Zastosowanie  materiałów o wyższej jakości oraz pełne dno pudełek przekłada się na większą wytrzymałość opakowania, które lepiej chroni zawartość, a przy tym nie powoduje zwiększenia wagi ani rozmiarów pudełka. Konstrukcja pudełek jest prosta, ale jednocześnie uniemożliwia np. przypadkowe otwarcie. Dzięki temu, klient ma pewność, że zawartość opakowania nie została naruszona. W ostatnim czasie opakowania przeszły kolejną metamorfozę. Nowa seria posiada jedną wysokość i szerokość frontu opakowań. Zmiana ta pozwala na lepsze zaplanowanie i maksymalne wykorzystanie miejsca na sklepowych i magazynowych półkach. Nowe opakowania zostały zaprojektowane zgodnie z aktualną identyfikacją wizualną marki, dzięki czemu producent zapewnia spójność ekspozycji wyrobów Klimas Wkręt-met. Aby zoptymalizować ładowność pudełek, zmieniono ilość ich wypełnienia, co sprawia, że są one jeszcze bardziej ekonomiczne. Maksymalne wykorzystanie środków oznacza także  dodatkowe zabezpieczenie zawartości.

Fot. Klimas Wkręt-met

Klimas Global

Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met w Częstochowie to jeden z piętnastu markowych punktów sprzedażowych na całym świecie. Firma konsekwentnie rozszerza swoją działalność poprzez własne spółki i biura, ale także współpracę z partnerami w różnych zakątkach świata.  Spełniając oczekiwania klientów, firma uruchomiła również nowoczesny, internetowy kanał sprzedaży. Na platformie e-klimas.com można dokonywać zamówień on-line z obszernego katalogu firmy, śledzić szczegóły transakcji, a także uzyskać fachowe wsparcie w zakresie doboru produktów. 

 

źródło: Klimas Wkręt-met