Z gwarancją na 10 lat
Z gwarancją na 10 lat
Firma STOLBUD Włoszczowa – jako jedyna w Polsce- daje możliwość swoim klientom uzyskania 10 letniej gwarancji na okno drewniane.

Energooszczędne Okno Capital to produkt, produkowany w oparciu o innowacyjną technologię. Jedna z najgrubszych na rynku konstrukcji, zbudowanej z czterowarstwowej klejonki ze starannie wyselekcjonowanego drewna, pozwala na zastosowanie zestawów szybowych, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie strat ciepła i poprawę bilansu energetycznego budynku. Przy użyciu odpowiednich materiałów udało się również osiągnąć wysoką wartość parametru izolacyjności akustycznej całego okna.

W celu dostosowania się do oczekiwań klientów, firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl), umożliwiła wydłużenie gwarancji na Okna Capital do 10 lat.

- Przedłużony okres gwarancji obejmuje okno w pełnym tego słowa znaczeniu. Proponowane przez producentów wydłużone okresy gwarancyjne nie obejmują zazwyczaj powłok malarskich. Wiadomo jednak, że trudne warunki atmosferyczne mogą spowodować złuszczanie lakierów. Dzięki serwisowaniu okien przez autoryzowane ekipy, oferujemy klientom najdłuższą na rynku gwarancję na cały produkt. Warunkiem jest zamontowanie okna przez profesjonalny zespół montażowy wg określonych zasad oraz dokonywanie systematycznych, odpłatnych przeglądów- po 4, 6, 8 i 9 latach użytkowania. Dodatkowo producent deklaruje bezpłatne dokonanie tzw. przeglądu zerowego zamontowanych okien, w terminie nie dłuższym niż 12 miesięcy od daty montażu. Przeglądy te przeprowadzane będą przez autoryzowane serwisy i mają na celu konserwację i ewentualną regulację okien. Jestem przekonany, że stosując się do zaleceń producenta, okna Capital będą służyć w państwa domach przez wiele lat - mówi Dyrektor Handlowy firmy STOLBUD Włoszczowa Dariusz Górski.