PAGEN wspiera Fundację Rak`n`Roll. Wygraj Życie
PAGEN wspiera Fundację Rak`n`Roll. Wygraj Życie

22 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczysta premiera książki „50 Osobistości Biznesu. Pomagamy”, przygotowanej przez Redakcję Magazynu Businesswoman&life na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie! Wśród znakomitych bohaterów książki, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji, znalazła się Anita Wierciak-Kaperek, Dyrektor ds. Sprzedaży firmy PAGEN.

To już druga edycja książki „50 Osobistości Biznesu. Pomagamy” na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie! Ta publikacja to zbiór niezwykłych bohaterów, znanych osobistości, unikalnych wywiadów oraz pełnych inspiracji historii i chwil refleksji. Obok Anity Wierciak-Kaperek, Dyrektora ds. Sprzedaży firmy PAGEN, na kartach książki znalazły się sylwetki przedstawicieli m.in. takich marek jak Allegro, ANWIL, Microsoft, Nokia,  Nordglass - AGC Automotive Replacement Glass, Renault Retail Group.

W książce opowiadam m.in. o budowaniu zespołów i ich motywacji, realizacji celów biznesowych, znaczeniu relacji, a także o byciu sobą w biznesie. Cieszę się, że dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem możemy wspierać Fundację, która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych – powiedziała Anita Wierciak-Kaperek, Dyrektor ds. Sprzedaży w PAGEN.

Uroczysta premiera, którą w fenomenalny sposób poprowadził Jacek Borkowski, odbyła się w ARCHE Hotel Krakowska w Warszawie. Galę uświetnił m.in. występ utalentowanej skrzypaczki Ilony Perz-Golki (Ylo Violin). Podczas wydarzenia nagrodzono także osobistości ze świata biznesu, kultury, sztuki i show-biznesu za całokształt swoich dokonań, a przede wszystkim za wspieranie profilaktyki nowotworowej i promowanie zdrowego stylu życia. Nagrody otrzymały: Beata Drzazga, Katarzyna Bonda, Iza Kuna, Agata Młynarska oraz Joanna Racewicz. Podczas premiery książki odbyły się także licytacje, w wyniku których zebrano kwotę 100 000 zł, która w całości zasiliła konto Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie.

___
Fundacja Rak’n’Roll powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc ludziom w podobnej sytuacji. Od samego początku celem Fundacji było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej, przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce i zarażanie pozytywną energią. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej. Dzisiaj Rak’n’Roll pomaga kobietom i mężczyznom chorym na raka i ich bliskim, działając na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień.

Książkę „50 Osobistości Biznesu. Pomagamy”, z której dochód przeznaczany jest na rzecz Fundacji Rak`n`Roll. Wygraj Życie można nabyć tutaj >>

https://allegro.pl/oferta/ksiazka-50-osobistosci-biznesu-pomagamy-12094071364

 

źródło: Pagen