Tytuł Budowlanej Marki Roku i Osobowości Roku dla Aluprof i Tomasza Greli
Tytuł Budowlanej Marki Roku i Osobowości Roku dla Aluprof i Tomasza Greli

Początek roku rozpoczął się dla Aluprof wyjątkowo pomyślnie. Firma po raz kolejny potwierdziła swoje znaczenie w branży, zdobywając wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2021. Nagrodzony został także prezes zarządu Aluprof SA, Tomasz Grela, któremu przyznano tytuł Osobowość Branży 2021.

Magazyn „Builder” po raz kolejny docenił najlepsze przedsiębiorstwa z branży budowlanej. 24 lutego br. miesięcznik rozdał swoje doroczne nagrody, przyznawane liderom branży oraz wyróżniającym się menedżerom firm. Wśród zwycięzców w kategorii Budowlana Firma Roku 2021 znalazł się Aluprof SA. Tytułem Osobowość Branży 2021 nagrodzono z kolei prezesa zarządu firmy, Tomasza Grelę.

Efekt skutecznie realizowanej strategii

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez redakcję i radę naukową miesięcznika „Builder” dynamicznie rozwijającym się firmom z branży budowlanej w uznaniu dla ich pozycji rynkowej oraz szczególnych osiągnięć w danym roku, które wyróżniają przedsiębiorstwo na tle branży i konkurencji. Nagroda jest potwierdzeniem spójnej strategii rozwoju Aluprof SA i konsekwencji w jej realizacji. Z kolei tytuł Osobowość Branży trafia do szefów firm będących sprawnymi menedżerami, którzy efektywnie zarządzają przedsiębiorstwem i umacniają jego przewagę konkurencyjną. Wyróżnienie przyznane prezesowi zarządu Aluprof SA, Tomaszowi Grela jest potwierdzeniem jego skuteczności, przedsiębiorczości oraz intuicji biznesowej, przekładającej się na wyniki finansowe spółki.

Wyróżnienia magazynu „Builder” to kolejne w ostatnim czasie nagrody zdobyte przez Aluprof SA.

W 2021 firma otrzymała tytuły: „Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma!” oraz 13. tytuł Lidera Rynku Stolarki w kategoriach: „Dostawcy systemów aluminiowych” oraz „Dostawcy systemów roletowych”. Ponadto Aluprof znalazł się w gronie Diamentów Forbesa, na liście Wielkie Brylanty Polskiej Gospodarki, a także (już po raz trzeci) w rankingu Top Marka na liście 500 najlepszych pod względem wizerunkowym marek działających na rynku polskim, gdzie w kategorii firm z branży stolarki awansował o jedno miejsce, zajmując siódmą pozycję!

 

źródło: Aluprof