Znamy laureatów konkursu „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”
Znamy laureatów konkursu „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”

Izabela i Michał z Jasienia, Katarzyna i Krzysztof z Krakowa oraz Katarzyna i Radosław z Bielska-Białej – oto laureaci konkursu „Okna w Parze z Projektem Wnętrz” organizowanego przez firmę PAGEN. Projekty aranżacji wnętrz dla zwycięzców o wartości 15 000 zł, 10 000 zł oraz 5 000 zł netto wykonają znani z programu HGTV „Para w Remont” Mirella i Marcin Kępczyńscy.

W którym miejscu ustawić sofę? Jaki kolor powinny mieć poduszki? Jak optymalnie wydzielić strefę dzienną? - te oraz inne pytania dotyczące aranżacji wnętrz domu zadaje sobie wiele osób zanim w ogóle rozpocznie jego budowę! Biorąc udział w konkursie „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”, Klienci firmy PAGEN już na etapie wyboru stolarki otworowej dali sobie szansę na rozwianie wielu wątpliwości.
Przy zakupie produktów w salonie firmowym producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, których wartość przekraczała 10 tys. zł netto wystarczyło odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego okna najlepiej wybierać w parze”.

Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od kwietnia do września 2021 roku, Komisja Konkursowa wyłoniła najbardziej interesujące odpowiedzi przyznając poniższe nagrody:

  • Miejsce 1 – Projekt wnętrz o wartości 15 000 zł netto dla Izabeli i Michała z Jasienia.
  • Miejsce 2 – Projekt wnętrz o wartości 10 000 zł netto dla Katarzyny i Krzysztofa z Krakowa.
  • Miejsce 3 – Projekt wnętrz o wartości 5 000 zł netto dla Katarzyny i Radosława z Bielska-Białej.

Szczegółowy zakres prac projektowych, zostanie uzgodniony pomiędzy Projektantami, a Laureatami Konkursu podczas spotkania.

W każdym projekcie zostawiamy cząstkę siebie, szukamy części wspólnych, które łączą nas z przyszłymi mieszkańcami. Zazwyczaj czas projektowania przez nas wnętrz jest okazją do bliższego poznania się z osobami, z którymi pracujemy. Mamy dość dużą łatwość w łamaniu lodów i często nasze relacje zawodowe przekładają się na dobre relacje prywatne nawet po zakończeniu projektu. Pracujemy w taki sposób, że najpierw rozmawiamy z rodziną, dla której projektujemy wnętrze. Chcemy ich lepiej poznać, zrozumieć czym się kierują i co będzie ważne dla nich w projektowanej przestrzeni. Wnętrza, które projektujemy nie są naszymi pomnikami, ale odpowiedzią na to co usłyszeliśmy od inwestorów – powiedziała Mirella Firchał-Kępczyńska.

 Efekty współpracy Mirelli i Marcina Kępczyńskich z Laureatami Konkursu, firma PAGEN zaprezentuje na swoim blogu oraz w mediach społecznościowych.

 
źródło: Pagen