Targi budownictwa mieszkaniowego i wyposażenia wnętrz zakończone sukcesem
Targi budownictwa mieszkaniowego i wyposażenia wnętrz zakończone sukcesem

Jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i TY upłynęła pod znakiem nietuzinkowych elementów wystroju i ekologicznych rozwiązań. Jesienne targi Agrotech, Dom i Ty, Eco-Style, Health&Beauty i Rękodzieło odwiedziło ponad 20 tys. gości z kraju i zagranicy.    

Kieleckie targi budowlane od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu mieszkańców naszego regionu. Nowa październikowa propozycja – DOM i Ty, skierowana była tradycyjnie już do entuzjastów remontów i tworzenia nowego lokum. Zgodnie z duchem czasu, w ofercie targów znalazła się szeroka oferta rozwiązań ekologicznych: producentów i dystrybutorów pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych.
A to wszystko dzięki obecności firm zajmujących się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami grzewczymi i sanitarnymi.  

Materiały budowlane i wykończeniowe

W ofercie targów nie zabrakło półfabrykatów, poszyć dachowych i drzwi, a z drugiej strony luster, rolet, żyrandoli, czy nietuzinkowych dodatków. Zgodnie z duchem czasu, na gości targów czekać będzie oferta producentów i dystrybutorów pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. W trakcie wydarzenia można było otrzymać fachową pomoc w doborze drzwi, parkietów i ubezpieczyć swoje lokum. Zainteresowaniem gości targów cieszyły się sauny oraz kryształowe komnaty i groty solne. O dobry nastrój w domu zadbali producenci i dystrybutorzy kominków, a o czyste powietrze specjaliści od ekologicznych kotłów i klimatyzacji. Hitem stały się kolorowe klimatyzatory idealnie wpasowujące się w najbardziej gustowne wnętrza. Uwagę gości przyciągały najwyższej jakości podłogi i barwne tapety. Wśród targowych stoisk pojawiły się także designerskie dodatki wykonane m.in. z drewna.

Bezpłatne warsztaty i porady remontowe

Goście targów mogą nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą firm, ale także uzyskać podpowiedzi i rozwiać budowlane oraz dekoracyjne wątpliwości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne warsztaty organizowane przez Bezpłatne Szkoły dla Dorosłych COSINUS. Zgromadzeni na targach goście mogli bezpłatnie zaprojektować ogród w słoiku oraz jesienną kompozycję na balkon. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekały na gości targów. Dzięki odbywającym się równolegle targom Agrotech, mali i duzi zwiedzający mogli spełnić marzenie o wejściu do traktora. Na stoiskach wystawy RĘKODZIEŁO nie zabrakło stylowej biżuterii i dodatków, zaś wszyscy zainteresowani ekologicznymi produktami z zainteresowaniem odwiedzali stoiska targów ECO-STYLE oraz pokazy kulinarne i degustacje. Na wszystkie panie czekały pokazy o tematyce piegów permanentnych i mini tatuaży, kępek rzęs oraz laminacji, geometrii brwi i jesiennej pielęgnacji twarzy. A to wszystko za sprawą trwającej równolegle wystawy HEALTH & BEAUTY.

źródło: Targi Kielce