Energooszczędne okno CAPITAL z certyfikatem izolacyjności cieplnej CQ ITB
Energooszczędne okno CAPITAL z certyfikatem izolacyjności cieplnej CQ ITB
Jasny i ciepły dom to marzenie każdego z nas. Teraz możemy je spełnić, bo zastosowanie dużych okien nie musi wiązać się z narażaniem domowego budżetu na wysokie koszty ogrzewania. Dzięki energooszczędnym eleganckim oknom Capital firmy Stolbud Włoszczowa z certyfikatem na Znak Jakości Cieplnej CQ ITB możemy znacząco zmniejszyć straty cieplne w naszym domu.

Dzięki zastosowaniu okien o bardzo dobrym parametrze izolacji termicznej możemy znacznie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem, bez konieczności całkowitej modernizacji budynku. Innowacyjne okno Capital, nagrodzone certyfikatem Instytutu Techniki Budowlanej CQ ITB, pozwala domownikom cieszyć się z naturalnego światła bez narażania budynku na utratę ciepła.

Okno Capital, dzięki jednoramowej, czterowarstwowej konstrukcji, jest jednym z najgrubszych okien na rynku. Jego rama wykonana jest z najwyższej jakości drewna dębowego, sosnowego lub meranti. Stabilna konstrukcja stanowi jeden z podstawowych elementów wpływających na jakość cieplną okna oraz pozwala na zastosowanie cięższych zestawów szybowych o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej Ug=0,5 (W/m2K).

Okna Capital zapewniają również ochronę naszym domom przed uciążliwymi hałasami z zewnątrz. Efekt wyciszenia zapewnia wysoka izolacyjność akustyczna (Rw=42 dB). Dzięki niej możemy w ciszy cieszyć się domową atmosferą.

Stabilne ramy okna Capital pozwalają na zastosowanie najgrubszego szklenia. Na życzenie klienta dostępna jest wersja okna o podwyższonej odporności na włamanie. Oprócz atestowanych szyb antywłamaniowych wyposażone jest ono w dodatkowe funkcje jak blokada obrotu klamki, ogranicznik otwarcia oraz w okucia antywłamaniowe. Dzięki nowoczesnym technologiom nasz dom stanie się bezpiecznym schronieniem bez potrzeby instalowania rolet zewnętrznych czy krat.

Stolarka okienna jest ważnym elementem podkreślającym charakter i estetykę budynku. Przy jej zakupie kierujemy się więc nie tylko parametrami technicznymi. Okno Capital zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta. Jego kształt oraz wymiar można dopasować do każdego budynku. Dzięki szerokiej ofercie elementów ozdobnych, jak listwy czy szprosy, okno Capital znajdzie zastosowanie zarówno w nowoczesnej architekturze, jak i w stylowych, tradycyjnych domach. Bogactwo kolorów ram oraz możliwość zastosowania szkła witrażowego pozwala na wybór okien, które będą współgrać z indywidualnym charakterem elewacji. Eleganckie połączenie drewna z mosiężnymi, złotymi czy srebrnymi zawiasami wprowadzi do każdego wnętrza odrobinę luksusu i elegancji.

To, czy zamieszkamy w ciepłym, jasnym i bezpiecznym domu, zależy od nas. Przy wyborze okien warto postawić na najnowsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania poparte naukowymi badaniami i certyfikatami ITB