Jubileusz 15-lecia marki BFT w Polsce
Jubileusz 15-lecia marki BFT w Polsce

BFT – firma wywodząca się z Włoch, jest aktywna na całym świecie i słynie z produkcji wysokiej jakości, niezawodnej automatyki o przeznaczeniu mieszkalnym, komercyjnym oraz przemysłowym. W tym roku obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia na polskim rynku. Automaty do bram wjazdowych i garażowych, szlabany parkingowe, systemy kontroli dostępu czy słupki antyterrorystyczne sygnowane tą marką można zobaczyć w wielu miejscach w Polsce.

BFT powstało w 1981 roku w miejscowości Thiene z inicjatywy Francesco Bonollo. Szybko, z niewielkiej, lokalnej firmy przekształciło się w międzynarodowe przedsiębiorstwo. Od roku 2004 weszło w skład grupy Somfy, co zapewniło marce jeszcze bardziej dynamiczny rozwój, niezbędny do zdobycia znacznych udziałów w rynku i stworzenia ustrukturyzowanej sieci dystrybucji. Dziś BFT posiada 20 filii i ponad 530 dystrybutorów działających na terenie ponad 120 krajów.

W ofercie BFT można znaleźć zaawansowane rozwiązania z unikalnymi, ekskluzywnymi funkcjami, bliskie ludziom. Marka stawia na rozwój technologii w duchu SMART HOME, które ułatwiają życie nie tylko użytkownikom, lecz także instalatorom. A to za sprawą zaawansowanego systemu łączności U-Link, który umożliwia połączenie wszystkich produktów bez konieczności stosowania różnych protokołów. – Jesteśmy na czele branży automatyki pod każdym względem. Co więcej, możemy poszczycić się najlepszym stosunkiem jakości produktów do ich ceny rynkowej i profesjonalnym, zaangażowanym serwisem – tłumaczy Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska. – Troszczymy się o odbiorców naszych rozwiązań na każdym etapie inwestycji. Jubileusz 15-lecia na rynku polskim, który w tym roku obchodzimy, jest doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych dokonań i docenienia naszych klientów oraz szukania możliwości dalszego rozwoju, zgodnie z trendami rynkowymi i preferencjami konsumentów – dodaje.

 

źródło: BFT