IRBS, czyli Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki – Laureaci 2021
IRBS, czyli Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki – Laureaci 2021

Innowacja to proces kształtowania nowego podejścia, wprowadzania nowych produktów, nowych rozwiązań, maszyn, technologii, systemów, organizacji pracy. Innowacja to także tworzenie nowych pomysłów lub zastosowanie istniejących rozwiązań w nowych sytuacjach, powodujących poprawę produktów, usług, programów, struktur czy systemów zarówno dla firm, jak i dla klientów ostatecznych zwanych inaczej konsumentami.

IRBS to jedyny taki program w branży stolarki, który ocenia i docenia producentów maszyn, komponentów, systemów, programów IT, elementów do montażu i akcesoriów, autorstwa Stolarka VIP. „W programie IRBS - Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki wyróżniamy te rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom; informatyzacji, automatyzacji, ekologii, intuicyjności działań i potrzebom rynku, tak klientów biznesowych, jak i konsumentów" – mówi Pan Grzegorz Cendrowski, organizator programu IRBS z firmy Stolarka VIP.

Program Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki może być miarą innowacyjności naszej branży, ponieważ co roku wyróżniamy coraz więcej produktów, w tym roku Kapituła programu wyróżniła ich 11! Branża stolarki otworowej to jedna z najbardziej innowacyjnych i rozwojowych branż polskiej gospodarki, która także odnosi sukcesy za granicą. Program IRBS raz w roku, w sposób szczególny wyróżnia te najbardziej innowacyjne rozwiązania, które są dostępne w Polsce, Europie i na świecie. "Chcemy to w sposób szczególny podkreślić i zwrócić uwagę na te firmy, które biorą czynny udział w rozwoju naszej branży i aktywnie uczestniczą w tym programie. Dlatego właśnie powstał nasz program pod nazwą Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS), który daje szansę na wyróżnienie produktów, systemów, rozwiązań i firm, a także ludzi w nich pracujących" - podkreśla w imieniu Organizatora Grzegorz Cendrowski.

Laureat Programu

Nagrodzony produkt

ICA POLSKA Sp. z o.o.

Lakier do stolarki okiennej i drzwiowej ARBOREA PROTECH

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.

Ukryty zawias do drzwi wejściowych z aluminium ROTO Solid C

Eco Term Plus

Kompozytowe wzmocnienie okienne Eco Term

Pilkington Polska Sp. z o.o.

Szkło antymikrobowe Pilkington SaniTiseTM

Petecki Enterprises Sp. z o.o.

Projekt profesjonalnych szkoleń #montazToPETECKI

Orgadata East Europe Sp. z o.o.

Program do produkcji stolarki otworowej i fasadowej LogiKal® MES

ISO - Chemie GmbH

Wielofunkcyjna taśma uszczelniająca ISO-BLOCO HYBRATEC

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Technologia wzmacniania profilu okiennego PVC włóknem szklanym ThermoFibra

IC Complex Sp. z o.o.

Oprogramowanie do sprzedaży stolarki on-line IC Commerce

Yawal S.A

System drzwi podnoszono-przesuwnych DP 180 Primeview

Selena S.A

Nowy standard izolacji okien WINS

 

 

źródło: Stolarka VIP