Rekomendowane Salony Okien I Drzwi – nowych salonów przybywa.
Rekomendowane Salony Okien I Drzwi – nowych salonów przybywa.

Wysokiej jakości sprzedawca okien to o wiele więcej niż tylko sklep z oknami czy drzwiami.

Spośród dostępnych na rynku podmiotów zajmujących sprzedażą stolarki okiennej i drzwiowej, wybieramy dla Państwa tylko te sprawdzone, powszechnie rekomendowane, których asortyment broni się jakością oraz niepowtarzalnym designem. Rekomendowane salony i drzwi to sieć najlepszych salonów w Polsce które gwarantują profesjonalną obsługę, terminowy montaż, przede wszystkim jednak efekt, na jakim każdemu inwestorowi zależy. Zaufanie buduje się w oparciu o całokształt, a Stolarka VIP – organizator programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, poleca jedynie najlepszych z najlepszych, sprawdzonych i rekomendowanych.

 

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi – odnowienie certyfikatu i nowe salony

 

Sieć rekomendowanych salonów okien i drzwi ma w tej chwili już ponad 60 salonów w całej Polsce i cały czas się powiększa. Miło jest nam poinformować, że 3 salony odnowiły certyfikat jakości na kolejne 2 lata, a są to:

 

PUH Żurowski to firma, która świadczy swoje usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego od 20 lat. Specjalizuje się sprzedaży i montażu stolarki otworowej, czyli okien, drzwi, bram, rolet i innych dodatków. Profesjonalny salon sprzedaży to aż 140 m 2 ekspozycji, na której zajdziemy produkty z PVC, aluminium czy drewna. Firma Żurowski od 2018r należy do grona Rekomendowanych Salonów i ponownie poddała się weryfikacji otrzymując znak jakości od kapituły programu na kolejne 2 lata. Doświadczenie, rzetelność oraz profesjonalizmem to dewiza firmy.

 

Okna Rozwadowski to producent stolarki okienno – drzwiowej z Ostrowca Świętokrzyskiego, który działa od 1999 roku. Na przełomie wielu lat zrealizowali tysiące projektów dla Klientów indywidualnych, instytucji państwowych oraz firm. Na sukces firmy zapracował zgrany, doświadczony zespół, który dużą uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług. Firmowy salon sprzedaży to aż 150 m2 ekspozycji okien, drzwi, bram, osłon. Salon firmowy Okna Rozwadowski od 2018r należy do grona Rekomendowanych Salonów i ponownie poddała się weryfikacji otrzymując znak jakości od kapituły programu na kolejne 2 lata.

 

 

 

Plus Projekt to firma, która świadczy swoje usługi na terenie województwa podkarpackiego od ponad 20 lat. Specjalizuje się sprzedaży stolarki otworowej, czyli okien, drzwi, bram, rolet i innych dodatków. Dysponuje rzetelną oraz doświadczoną ekipą montażową, dzięki temu zakupiona stolarka funkcjonuje przez wiele lat. Eksperci firmy dbają o jakość świadczonych usług na każdym etapie realizowanego zamówienia. Firma Plus Projekt od 2018r należy do grona Rekomendowanych Salonów i ponownie poddała się weryfikacji otrzymując znak jakości od kapituły programu na kolejne 2 lata. Przyświeca nam motto: „Zadowolony klient to klucz do sukcesu”

 

W grudniu oraz styczniu dołączyły kolejne salony, które musiały spełnić rygorystyczne kryteria programu oraz przejść pozytywną weryfikację Kapituły. Do elitarnego grona dołączyły takie firmy jak:

 

House Studio to firma, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Świadczy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego. Specjalizuje w doradztwie, sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Przez wiele lat działalności na rynku wyrobiła sobie opinię firmy godnej zaufania i polecenia. Uzyskała wiele nagród oraz wyróżnień. Jednak największym wyróżnieniem dla firmy jest bez wątpienia zadowolenie Klientów. Salon dołączył do grona najlepszych z najlepszych, czyli Rekomendowanych Salnów Okien i Drzwi


Bessy Polska to salon okien i drzwi, w którym znajdziemy nowoczesne produkty. Od ponad 17 lat firma zajmuje się sprzedażą okien oraz drzwi na rynku lokalnym, ale i międzynarodowym. Zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy produktów oferując stolarkę do budynków spełniających standardowe wymagania energetyczne, a także do budynków energooszczędnych oraz pasywnych. Duże doświadczenie budowlane przekłada się na kontakt z klientem. Salon dołączył do grona najlepszych z najlepszych, czyli Rekomendowanych Salnów Okien i Drzwi

 

Demo Projekt to firma posiadająca ponad 14 letnie doświadczenie w sprzedaży. Od samego początku skupia się na zapewnieniu rzetelnej oraz profesjonalnej obsługi w zakresie doradztwa oraz montażu stolarki. Profesjonalnie wyposażony w ekspozycje salon (to aż 300 m 2) umożliwia bezpośredni kontakt klientowi z najnowszymi trendami i rozwiązaniami obowiązującymi w danym sezonie. Dzięki temu ma szansę bezpośrednio obcować z produktami, które znajdą się w jego mieszkaniu. Salon dołączył do grona najlepszych z najlepszych, czyli Rekomendowanych Salnów Okien i Drzwi.

 

Pozostałe salony na stronie www.salonystolarki.pl