Prestiż od wejścia – kolekcja AWIDOOR PRESTIGE od AWILUX
Prestiż od wejścia – kolekcja AWIDOOR PRESTIGE od AWILUX

Połączenie nowoczesnego designu z wyjątkową trwałością i konkurencyjną ceną? To możliwe z nową kolekcją AWIDOOR PRESTIGE! Te aluminiowe drzwi wejściowe AWILUX przeznaczone są dla osób idących z duchem czasu, doceniających spokój i bezpieczeństwo swojego domu.

Drzwi wejściowe AWIDOOR od AWILUX z kolekcji PRESTIGE to propozycja dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania i oryginalną formę. Możliwość wyboru wypełnienia spośród 15 ciekawych modeli oraz dobranie koloru z szerokiej palety RAL daje gwarancję stworzenia wyjątkowego i spersonalizowanego wejścia do domu.

 

Drzwi wejściowe AWIDOOR, kolekcja PRESTIGE

Fot. Awilux

Prestiżowy design od AWILUX

 

Kolekcję PRESTIGE z oferty drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX tworzy 15 wyjątkowych modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów i wpiszą się w wystrój nowoczesnych domów, podkreślając również charakter mieszkańców.

Wypełnienie drzwiowe wybrać można spośród różnych modeli stylistycznych. Modele ARCUS, VITRUM, NOVUS, VERSUS, BONUS i BELLUS opierają się na liniach i kształtach, które zachowują klasyczną harmonię i równowagę. Idealnie sprawdzą się jako element wykończenia tradycyjnej, jak i nowocześniejszej fasady. Modele TERES, TRAPEZE i NITOR to ukłon w stronę współczesnego designu, który nie poddaje się konkretnym schematom. Modele INDUSTRIA, CONCEPT, MODERNA, EXPRESSIA oraz CLASSICA to propozycja drzwi z wyjątkowym, szklanym wypełnieniem. Natomiast model MINIMALI to surowa forma charakteryzująca się brakiem wzorów i dodatków.

Prestiżowe wyposażenie od AWILUX

 

Drzwi wejściowe AWIDOOR, kolekcja PRESTIGE

Fot. Awilux

Standardowe wyposażenie drzwi z kolekcji PRESTIGE obejmuje 3-punktową zasuwnicę z dwoma zaczepami hakowymi i dwoma bolcami. Drzwi posiadają także eleganckie zawiasy rolkowe. Od wewnątrz znajduje się klamka z rozetą. Po zewnętrznej stronie znajduje się pochwyt o długości 800 mm ze stali szlachetnej. Drzwi posiadają komfortową wkładkę drzwiową z możliwością mechanicznego odblokowania zapadki zamka. W wersji podstawowej, szklane wypełnienie jest transparentne. Za dopłatą przeszklenie można wymienić na szkło ornamentowe: Chinchilla biała, Satinato, Master Carre lub wybrać szybę bezpieczną VSG 8 mm.

W ofercie dodatkowej drzwi wejściowych AWIDOOR z kolekcji PRESTIGE dostępne są pakiety bezpieczeństwa, a także opcja z czytnikiem linii papilarnych i sterowaniem przez inteligentny system zarządzania domem TAHOMA. W wersji rozszerzonej możemy wybrać drzwi z ukrytymi zawiasami czy pochwytami o długości od 1000 do 1600 mm.

Podstawowa oferta PRESTIGE daje możliwość wyboru niemalże każdego koloru RAL, natomiast w dodatkowo płatnej opcji możliwe jest zastosowanie lakierów strukturalnych oraz wykonania drzwi dwukolorowych, czyli o innej barwie w środku i na zewnątrz.

Solidna podstawa

Technologia drzwi wejściowych AWIDOOR z kolekcji PRESTIGE oparta jest na aluminiowym systemie - Aliplast Star 90. Na specjalne zamówienie inwestora możliwe jest przygotowanie drzwi opartych na systemie Schüco ADS 90.SI. Są to drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz o maksymalnych wymiarach 1200x2350 mm z opcjonalną częścią boczną do 1200 mm szerokości z gotowym przeszkleniem Discreet. Standardowe wyposażenie drzwi z kolekcji PRESTIGE obejmuje jednostronną, zewnętrzną nakładkę drzwiową, którą opcjonalnie można zamienić na nakładkę obustronną.

Kolekcja PRESTIGE to rozwinięcie dotychczasowej oferty drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX, która została wzbogacona o kolejne modele wyróżniające się nowoczesnej stylistyce. Linia obejmuje 15 modeli o wyjątkowym frezowaniu i aplikacjach ze stali szlachetnej, które idealnie wpiszą się w aranżacje nowoczesnych fasad. 

 

źródło: Awilux Polska