Nowe drzwi Raumplus w niestandardowym wymiarze
Nowe drzwi Raumplus w niestandardowym wymiarze

Drzwi uchylne RPE to tegoroczna nowość w ofercie marki Raumplus. Model można dopasować do indywidualnych potrzeb, przede wszystkim pod względem wysokości, która dochodzi nawet do 3 metrów.

Od starych kamienic po lofty - każdy, kto mieszka lub pracuje w pomieszczeniach z wysokimi sufitami, chce jak najlepiej wykorzystać potencjał, jaki niosą tego typu przestrzenie. Jednakże dostępne na rynku gotowe rozwiązania często nie są w stanie sprostać nietypowym wnętrzom. Naprzeciw tym ograniczeniom wychodzi Raumplus, którego systemy drzwi i regałów są każdorazowo zamawiane na wymiar i dają szerokie możliwości personalizacji, także pod względem wykończenia. W ten sposób zaprojektowane zostały również najnowsze drzwi uchylne RPE z aluminiową ramą i parą zawiasów ukrytych w wieńcu szafy. Ten ważny detal sprawia, że są niemal niewidoczne, w odróżnieniu od powszechnie używanych zawiasów przykręcanych za pomocą trzech śrub do ścianek szafy. Drzwi RPE produkowane są standardowo w rozmiarze 62 x 275 cm. Dodatkowo dostępne są również warianty w rozmiarze od 30 x 200 cm do maksymalnie 62 x 300 cm. Pozwala to na uzyskanie rozwiązań, które nie są ograniczone standardowo dostępnymi rozmiarami drzwi.

Nowość Raumplus to także odpowiedź na styl w jakim urządzane są współczesne wnętrza. Niezwykle modnym i popularnym rozwiązaniem są szafy-witryny. Przeszklone fronty, delikatne aluminiowe ramy i podświetlane regały podbijają kolejne pomieszczenia. Od garderoby, przez kuchnię, po salon czy jadalnię, te eleganckie meble idealnie porządkują i eksponują różnego rodzaju przedmioty. Dlatego tak istotny jest wygląd samego mebla. Jeżeli do jego zamknięcia użyjemy drzwi RPE to najlepiej sięgnąć po wykończenie ramy w satynowej anodzie: czarnej, srebrnej lub ciemnym brązie. W profilu zagłębiony został również wygodny uchwyt. Jeszcze większy wybór mamy jeśli chodzi o wypełnienia drzwi. Oprócz szkła transparentnego dostępne są również różnego rodzaju przydymione lub lustrzane tafle.

Drzwi uchylne RPE w ramie aluminiowej otwierają nowe możliwości wystroju wnętrz o dużej powierzchni. Dzięki Raumplus można to zrobić w sposób elegancki i wszechstronny, z gwarancją wysokiej jakości jaką oferuje niemiecka marka.

źródło:Raumplus