Drzwitarasowe.pl – nowy projekt G-U Polska
Drzwitarasowe.pl – nowy projekt G-U Polska

Grupa G-U, producent innowacyjnych rozwiązań do drzwi i okien, uruchamia nowy serwis internetowy, skierowany do ostatecznego odbiorcy. Drzwitarasowe.pl to strona poświęcona rozwiązaniom do drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych. W prostej, przyjaznej dla użytkownika formie wyjaśnia ideę otwarcia się na naturę oraz prezentuje funkcjonalności, które to ułatwiają.

Czy duże, automatyczne drzwi tarasowe są bezpieczne dla dzieci? Co to znaczy zdalnie wypuścić psa na ogród? Czy duże przeszklenia są przyjazne dla osób o ograniczonej sprawności? Jakie rozwiązania podnoszą komfort użytkowania masywnych drzwi tarasowych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań użytkownicy znajdą na nowo uruchomionym serwisie: www.drzwitarasowe.pl

Projektując stronę drzwitarasowe.pl, wytyczyliśmy sobie dwa cele. Pierwszym celem było stworzenie serwisu, dzięki któremu klienci mogą dowiedzieć się i zobaczyć, jak funkcjonują proponowane przez nas systemy rozwiązań do drzwi podnoszono-przesuwnych. Drugim – przygotowanie dla naszych przedstawicieli i dystrybutorów narzędzia, dzięki któremu będą mogli przekonać klientów, że ich marzenia o inteligentnych, automatycznie sterowanych oknach, otwartych na naturę, są w zasięgu ręki. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane do budżetu inwestora – wyjaśnia Michał Dudziak, Prezes Zarządu G-U Polska.

Strona drzwitarasowe.pl jest podzielona na pięć sekcji. Zakładka „Blisko natury” wyjaśnia ideę, która przyświecała powstaniu serwisu oraz omawia korzyści z zastosowania proponowanych rozwiązań do drzwi tarasowych. Część „Rozwiązania, które inspirują” to przegląd rozwiązań technicznych, które ułatwiają korzystanie z dużych okien tarasowych, podnosząc jednocześnie komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. W tej sekcji znalazło się wiele filmów obrazujących, jak konkretne funkcjonalności ułatwiają obsługę dużych okien tarasowych. Kolejną zakładką są „Aktualności”, gdzie znajdują się najnowsze artykuły poświęcone systemowi HS grupy G-U i drzwiom tarasowym najnowszej generacji. Czwarty element menu – „Gdzie kupić” – to podstrona z mapką lokalizacji punktów sprzedaży drzwi tarasowych z systemami HS grupy G-U. Zakładka numer 5 to krótka informacja na temat Grupy G-U, zakresu jej działalności oraz systemu HS.

Wiosna, nawet tak trudna jak obecna, to doskonały czas na poszukiwanie rozwiązań do domu, o jakich marzymy. Dzięki dużym przeszkleniom nowoczesne bryły są coraz lepiej doświetlone. Otwierają się na ogrody w taki sposób, że zacierają się granice między domem a naturą, m.in. dzięki progom zlicowanym z podłogą. Nasze domy stają się oazą bezpieczeństwa w otoczeniu natury – podkreśla Szymon Krauze, marketing manager G-U Polska. – Strona drzwitarasowe.pl pokazuje, jakie marzenia można zrealizować. Chcemy dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, dlatego startowi serwisu będzie towarzyszyć kampania reklamowa online – podsumowuje.

 

źródło: GU Polska, drzwitarasowe.pl