Okna PVC dołączają do oferty marki WIŚNIOWSKI. Co zyskają klienci
Okna PVC dołączają do oferty marki WIŚNIOWSKI. Co zyskają klienci

Bryła budynku zwieńczona dachem to znak, że zbliża się kolejny wymagający etap budowy domu. Czas zdecydować o jego ostatecznym wyglądzie. Pierwsze decyzje inwestora będą dotyczyły fasady budynku i jej najważniejszych elementów. By ściana frontowa domu była harmonijnie zaprojektowana, należy odpowiednio dobrać do siebie bramę garażową, okna i drzwi, a także ogrodzenia. Marka WIŚNIOWSKI wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnego budownictwa i wprowadza na rynek wysokiej klasy okna PVC. To kolejny krok w budowaniu komplementarnej oferty dla domów.

WIŚNIOWSKI jest jednym z pionierów tak szerokiego i całościowego myślenia o produktach dla domu. Od lat ma w swojej ofercie bramy garażowe, okna aluminiowe, drzwi i ogrodzenia. W tym roku została ona uzupełniona o okna PVC, które są najczęściej wybieranym rodzajem przeszkleń dla domów.
 

Primo, czyli pierwszy krok

Okna są pierwszym elementem, który pojawia się w budynku w stanie surowym otwartym. Już w tym etapie inwestycji warto pomyśleć również o zakupie bramy garażowej, drzwi i ogrodzenia – tak, by ostatecznie stanowiły harmonijny i spójny wzorniczo element frontu posesji.

Dzięki wprowadzeniu szerokiej ich oferty marka WIŚNIOWSKI może wcześniej zaproponować swoim klientom pomoc w tworzeniu domu marzeń. Dotychczas moment spotkania następował dopiero w trakcie poszukiwań bramy garażowej i drzwi wejściowych. Teraz produkty WIŚNIOWSKI mogą towarzyszyć klientom w całym procesie „zamykania” budowy. Ten właśnie cel został wyraźnie podkreślony w nazwie nowych okien PVC od marki WIŚNIOWSKI. Słowo „Primo” oznacza „pierwszy” i jest symbolem chęci bycia bliżej inwestorów w całym procesie budowania.

Dzięki tej strategii klienci mogą kupić całą stolarkę otworową i ogrodzenie u jednego producenta, a to niesie za sobą konkretne korzyści. To przede wszystkim oszczędność czasu w szukaniu odpowiednich rozwiązań, a także gwarancja, że bramy, okna, drzwi i ogrodzenia będą produktami na tym samym poziomie trwałości i precyzji wykonania.

W przypadku jakichkolwiek problemów inwestor nie musi kontaktować się z czterema różnymi producentami – ponieważ za najważniejsze elementy fasady domu odpowiada ta sama marka.

Dzięki temu wszystkie te elementy są ze sobą spójne wizualnie i jakościowo. Ten wymiar można dodatkowo wzmocnić, decydując się na skorzystanie z kolekcji Home Inclusive 2.0, która jednym designem łączy bramy, okna drzwi i ogrodzenia.
 

Spójnie, czyli pięknie

Okna PVC z miejsca stały się ważnym elementem kolekcji Home Inclusive 2.0. Ten autorski projekt marki WIŚNIOWSKI pozwala na dobranie bram, okien, drzwi i ogrodzenia tak, by były spójne wzorniczo i kolorystycznie . By okna PVC stały się elementem tego zestawu, wystarczy uzupełnić je o nakładkę aluminiową, która pozwala na pomalowanie ram okiennych w jednej z 16 unikalnych barw Home Inclusive 2.0.

Kiedy stoimy przed jakimkolwiek budynkiem najpierw dostrzegamy największe elementy jego fasady. Wyobraźmy więc sobie, że przed nami pojawia się front naszego domu – widać przede wszystkim bramę garażową, drzwi i okna, ponieważ wyróżniają się na tle elewacji, są barwnymi plamami, które skupiają wzrok . W tym momencie dostrzegamy coś jeszcze: te elementy są w tym samym kolorze,

 

źródło: Wiśniowski