PROTAN POLSKA Diamentem „Forbesa” 2020
PROTAN POLSKA Diamentem „Forbesa” 2020

PROTAN POLSKA, czyli polski oddział międzynarodowego producenta technologii membranowych został nagrodzony Diamentem „Forbesa”. Wyróżnienie dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w kraju zostało przyznane w oparciu o analizę firmy Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”.

Diamenty „Forbesa” przyznawane są od 13 lat. W rankingu uwzględniane są polskie firmy, które w ciągu ostatnich 3 lat dynamicznie zwiększyły swoją wartość. W zestawieniu przedsiębiorstwa podzielono na trzy kategorie: małe firmy z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł, średnie z przychodem między 50 a 250 mln zł oraz duże, których przychody przekroczyły 250 mln zł.

Protan Polska znalazł się w zestawieniu najprężniej rozwijających się  firm w kraju. W województwie mazowieckim zajął 261. miejsce, a w rankingu ogólnopolskim przedsiębiorstwo uplasowało się na 1086. pozycji.

- Bliska współpraca z klientami i dostawcami pozwala nam utrzymać wysokie standardy obsługi, a dzięki zdobywanemu doświadczeniu stajemy się znacznie bardziej konkurencyjni, oferując spersonalizowanych i zindywidualizowanych rozwiązań dla naszych kontrahentów – komentuje Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska.

Systemy Protan coraz częściej pojawiają się na wielkopowierzchniowych dachach hal, magazynów, a nawet wieżowców w Polsce. Rozwiązania firmy wykorzystane zostały m.in. przy budowie magazynów Ikea, Pannatoni, Amazon czy Rossmann.

 

źródło: Protan Polska