AIB Partnerem Strategicznym 20-lecia PSD
AIB Partnerem Strategicznym 20-lecia PSD

Już 27 lipca br. w Białymstoku Polskie Stowarzyszenie Dekarzy będzie świętować jubileusz 20-lecia działalności. W ramach obchodów zorganizowane zostaną: 20. Dzień Dekarza i Gala Dekarska. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest firma AIB, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych, wykorzystywanych przy uszczelnianiu pokryć dachowych.

W dzień Świętego Jakuba – patrona rzemieślników – odbędzie się dwudziesta odsłona pikniku dekarskiego, który w tym roku ma wyjątkowy charakter i połączony jest z obchodami 20-lecia działalności Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Zwieńczeniem tegorocznego Dnia Dekarza, obfitującego w wiele ciekawych atrakcji, będzie uroczysta, jubileuszowa Gala.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest firma AIB. Produkowane przez AIB wyroby na bazie butylu są szeroko stosowane w dekarstwie, jako rozwiązania zapewniające skuteczne uszczelnienie szczególnie newralgicznych miejsc pokrycia dachowego. Wraz z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy, AIB zaprasza do udziału w pikniku z okazji jubileuszu 20-lecia organizacji, który odbędzie się 27 lipca br. na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Impreza będzie miała charakter otwarty. Każdy, kto na pikniku odwiedzi stoisko AIB będzie mógł odpocząć w strefie relaksu, a także wygrać bilet na atrakcyjny koncert muzyczny. Podczas wydarzenia przewidziano też m.in. II Ogólnopolski Mecz Dekarze kontra Producenci oraz spotkania z uczniami szkół w ramach projektu „Zawód przyszłości dekarz”.

W ofercie AIB można znaleźć nowoczesne rozwiązania izolacyjne, w tym m.in. butyl i wyroby na jego bazie, taśmy izolacyjne, uszczelki i profile uszczelniające oraz nowoczesne systemy do montażu stolarki okiennej i drzwiowej.  Firma jest w stanie wyprodukować zindywidualizowane wyroby, w pełni odpowiadające specyfice danej inwestycji czy też branży. Filozofia funkcjonowania przedsiębiorstwa opiera się na haśle: „Chemia między nami” – długotrwałych, partnerskich relacjach z odbiorcami i otoczeniem.

 

źródło: AIB