Nowe wypełnienia drzwiowe AWIDoor od Awilux
Nowe wypełnienia drzwiowe AWIDoor od Awilux

Nowa seria wypełnień drzwiowych AWIDoor z ozdobnymi frezowaniami na zewnętrznej stronie to odpowiedź na stale zmieniające się potrzeby współczesnego designu. To propozycja dla inwestorów i architektów ceniących wysoką jakość drzwi aluminiowych i wyjątkowe efekty wizualne w szerokim wachlarzu dostępnych opcji.

AWIDoor firmy Awilux to połączenie najnowszych trendów projektowych przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Szeroki wachlarz dostępnych wypełnień sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie drzwi dla siebie.

Nowa seria sześciu wypełnień drzwiowych AWIDoor z eleganckimi frezowaniami od strony zewnętrznej obejmuje modele: Versus, Linea, Bonus, Bellus, Novus i Quadrum. Wyróżnia je wysoka termoizolacyjność oraz odporność na warunki atmosferyczne. W wypełnieniach aluminiowych zewnętrzna płyta ma 3 mm, a wewnętrzna 2 mm grubości.

AWIDoor Linea oraz Novus od Awilux  - liniowe efekty optyczne

Dla miłośników nowoczesnego designu firma Awilux przygotowała wypełnienia Linea oraz Novus. Wzór spodoba się perfekcjonistom, którzy lubią niebanalną symetrię, a jednocześnie cenią sobie idealne dopasowanie.

AWIDoor Bellus od Awilux – piękno na wejściu

Wypełnienie Bellus to klasyka w nowym wydaniu. Równoległe frezowane pasy nadają drzwiom elegancji, wizualnie poszerzają wejście, nadając im monumentalny charakter.

AWIDoor Bonus od Awilux  - drzwi z bonusowym przeszkleniem

Bonus to jedyne wypełnienie drzwiowe z nowej serii AWIDoor z przeszkleniem. Smukła szyba nada szyku i jednocześnie wpuści do środka światło. Przeszklenie drzwiowe dostępne w wersji podstawowej jest transparentne, jednak w opcjach dodatkowych można wybrać szybę matową.

AWIDoor Versus od Awilux – przeciw monotonii

Wypełnienie Versus to geometryczne linie układające się na wzór szczebli drabinki, która optycznie powiększa wejście do domu. Ten model spodoba się z pewnością osobom, które lubią proste, ale nie minimalistyczne wzory. Idealnie prezentuje się w zestawie z długim pochwytem.

AWIDoor Quadrum od Awilux – geometryczny szyk

Ostatnim z nowych wypełnienień AWIDoor jest Quadrum. Tradycyjny wzór z trzema prostokątami spodoba się osobom, które - stawiając na to, co znane i lubiane - szukają nowej odsłony geometrycznych wzorów, które dodatkowo sprawiają wrażenie wypukłości ponad powierzchnię drzwi.

Funkcjonalność i wytrzymałość

Minimalistyczna budowa i gładka powierzchnia drzwi AWIDoor pozwala na utrzymanie ich w czystości, natomiast nakładkowa budowa przyczynia się do pełnego komfortu użytkowania i maksymalnego wrażenia estetycznego.

Dostępne w ofercie Awilux drzwi frontowe posiadają wkładkę bębenkową z okrągłą rozetą od zewnątrz. Od wewnątrz znajduje się owalna klamka oraz rozeta. Długość pochwytu w wersji podstawowej AWIDoor wynosi 500 mm – możliwe jest wybranie pochwytów od 600 do 1800 mm. Szeroka paleta kolorystyczna pozwala na idealne dopasowanie drzwi do elewacji. Drzwi sprawdzą się w domach jednorodzinnych, a także lokalach usługowych czy biurach.

Nowe drzwi AWIDoor dostępne w ofercie Awilux cechują wyjątkowe właściwości wizualne oraz dowolność w doborze stylu czy koloru. Możliwość wyboru spośród kilkunastu wypełnień sprawia, że drzwi AWIDoor wpiszą się w wystrój domów i mieszkań w każdym stylu – od tradycyjnych, przez glamour czy nowoczesne.

Przykładowa wycena:

Drzwi AWIDoor, Cena: od 5999 zł 

 

źródło: Awilux