Premiera HENSFORT Elegante na targach Made Expo 2019 w Mediolanie
Premiera HENSFORT Elegante na targach Made Expo 2019 w Mediolanie

W dniach 13-16 marca 2019 roku w Mediolanie odbędzie się jedno z największych europejskich wydarzeń branży budowlanej - Made Expo 2019. W gronie wiodących europejskich producentów stolarki okienno-drzwiowej, swoje produkty zaprezentuje - obecna od 10 lat na rynku włoskim - firma HENSFORT z Przemyśla.

Targi Made Expo jako największe wydarzenie branży budowlanej we Włoszech gromadzą ponad 900 wystawców z całej Europy. Pod jednych dachem spotykają się przedstawiciele firm budowlanych, dekoratorzy wnętrz, architekci oraz ponad 100 tysięcy odwiedzających. Producenci stolarki okienno-drzwiowej stanowią największą grupę wystawców, a ich produkty prezentowane będą aż w czterech z ośmiu pawilonów.

Targi w Mediolanie to doskonała okazja do kompleksowej promocji polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej i budowania silnych polskich marek. Nasze produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, a polskie firmy z sukcesem działają na zagranicznych rynkach i są doceniane przez najbardziej wymagających inwestorów. Jestem przekonany, że nasza obecność na Made Expo pogłębi relacje z partnerami handlowymi na kluczowym dla nas rynku włoskim - tłumaczy Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu w HENSFORT.

Elegancki Mediolan

Mediolańskie targi będą również okazją do premierowej prezentacji systemu PVC HENSFORT Elegante, który od wiosny 2019 roku włączony zostanie do oferty firmy. 

Wyjątkowe parametry użytkowe oraz nowoczesny, elegancki design sprawiają, że ELEGANTE to zupełny przełom w stylistyce okien PVC na rynku. Z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony klientów, ale również innych wystawców. To produkt zasługujący na wyjątkową oprawę – jeśli premiera, to tylko w Mediolanie - dodaje Jacek Wach.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji targów Made Expo będzie jakość współczesnego życia, ze szczególnym uwzględnieniem takich aspektów jak komfort, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój oraz innowacja. Spotkanie stanowi doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń oraz rozmów z partnerami handlowymi z całego świata. Jak co roku, odwiedzający będą mogli wziąć udział w konferencjach tematycznych oraz spotkaniach ze specjalistami i praktykami branży.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy w jednym miejscu zgromadzić czołowych europejskich producentów z różnorodnych dziedzin związanych z budownictwem. Nie bez powodu naszym mottem uczyniliśmy słowo „Łączymy”. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić najlepszą jakość produktów i pomożemy wypracować wspólne założenia dla wszystkich przedstawicieli branży – podsumowuje Massimo Bucilli, Prezydent Made Expo 2019.

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy HENSFORT podczas Made Expo 2019 zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr M31-N28 w pawilonie 2.

 

źródło: HENSFORT