Poznaliśmy targowe premiery WinDoor-tech
Poznaliśmy targowe premiery WinDoor-tech

Targowe premiery to jeden z głównych magnesów przyciągających gości targowych. Aż 83 proc. osób wskazuje rynkowe nowości jako najważniejszy powód odwiedzin imprez wystawienniczych. Zdradzamy premierowe ekspozycje WinDoor-tech.

Tylko do 18 stycznia wystawcy mogli zgłaszać organizatorowi targów WinDoortech – Grupie MTP premierowe produkty, które zostaną zaprezentowane zwiedzającym ekspozycję tegorocznej edycji tego wydarzenia.

Wśród nowości znajdą się aż trzy nowoczesne folie laminujące do szkła firmy B-SAFE czy robot do szklenia firmy Elumatec. Fimtec zaprezentuje centrum obróbczo - tnące LMX 650 oraz nagrodzoną Złotym Medalem MTP numerycznie sterowaną zagniatarkę do naroży aluminiowych DCM1.

Premierą WinDoor-tech będzie także Maszyna do wklejania opasek firmy IMAC, Vacu Master Window 500 firmy Schmalz a także Manipulator do szyb Glassworker GW 625 oferowany przez UPLIFTER VERWALTUNGS. Nie zabraknie też premierowych usług. Na taką ma pomysł firma podniose.pl oferująca wynajem mini-żurawi połączony z pakietem montażowym.

Targi WinDoor-tech odbędą się już 12-15 lutego 2019 r. w Poznaniu. W tym samym czasie będzie można zwiedzić także ekspozycję Budmy - największej imprezy wystawienniczej dla branży budowlanej.

Więcej szczegółowych informacji o premierowych produktach będzie można uzyskać na stoiskach poszczególnych wystawców. Ekspozycja obejmie rozwiązania dla maszyn i urządzeń do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i aluminium. Prezentowane będą także okucia, oprogramowanie i technika pomiarowa.

Więcej informacji na: www.windoortech.pl

 

 

PREMIERY WINDOOR-TECH/ PREMIERES

 

B-SAFE s.r.o.

Pawilon 8, stoisko 48

Secure

 

Termoutwardzalna i ultra gęsto sieciująca EVA folia laminująca do szkła bezpiecznego. Secure jest bardzo transparentna, gęsta oraz bardzo odporna na wilgotność oraz wysokie temperatury, niewypływająca folia do zastosowań na zewnątrz na balustrady, podłogi, daszki, stopnie schodów.

 

 

B-SAFE s.r.o.

Pawilon 8, stoisko 48

Daylight EVA

 

Daylight jest ultratrasnparentna, termoutwardzalna, gęsto sieciująca folia EVA do laminacji najwyższej jakości szkła bezpiecznego, odporna na wysokie temperatury oraz wilgotność, mało wypływająca odporna wobec żółknięcia, zabezpieczająca również krawędzie szkła laminowanego.

 

 

 

 

B-SAFE s.r.o.

Pawilon 8, stoisko 48

B-Flex EVA interlayer film

 

B-Flex EVA to uniwersalna, extra clear folia laminująca do szkła bezpiecznego, nisko wypływająca, bardzo łatwa w użyciu, w wysokim stopniu termoutwardzalna i gęsto sieciująca, bardzo delikatna i elastyczna, nadająca się jak do transparentnych aplikacji, tak również do materiałów wkładkowych i folii LCD. Folia jest odporna wobec wilgoci, wysokich temperatur, zżółknięciu oraz zamgleniu.

 

 

 

ELUMATEC POLSKA Sp. z o.o.

Pawilon 5, stoisko 100

Robot do szklenia

 

6- cio osiowy robot przemysłowy do szklenia pakietami szyb zespolonych z chwytakiem próżniowym.

 

 

 

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

 

 

Pawilon 5, stoisko 110

Numerycznie sterowana zagniatarka do naroży aluminiowych DCM1

 

Zagniatarka do naroży aluminiowych pozwalająca na automatyzację procesu łączenia profili. Maszyna posiada 14 osi sterowanych numerycznie oraz zintegrowany systemem kontroli prawidłowego ułożenia łączonych elementów.

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

Pawilon 5, stoisko 110

Centrum obróbczo - tnące LMX 650

 

W pełni zautomatyzowane precyzyjne 
i wysokowydajne centrum obróbczo - tnące 
z multiwrzecionem oraz dwoma jednostkami tnącymi do cięcia i obrabiania profili z aluminium. Maszynę można wyposażyć w zależności od indywidualnego zapotrzebowania Klienta.

 

 

 

 

 

IMAC Sp. z o.o.

Pawilon 5A, stoisko 13

Maszyna do wklejania opasek w elementy

 

Specjalistyczna maszyna, przystosowana do wklejenia JEDNEGO lub DWÓCH kątowników (opaska, profil “L”) w belki futryn (panele), przy użyciu dwóch rodzajów kleju: kleju winylowego (PVA), który penetrując w łączone elementy wykonuje trwałe ich połączenie i kleju termotopliwego, który szybko ustala pozycję luźnego kątownika, w celu uzyskania ościeżnic regulowanych “DIN”.

 

 

Podniose.pl

Pawilon 8, stoisko 42

Usługa wynajmu mini-żurawi połączona z pakietem montażowym

 

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy naszym partnerom usługę wynajmu mini-żurawi połączoną z pakietem montażowym, co czyni realizację szybszym i tańszym. Doświadczony personel, profesjonalne maszyny, osprzęt i narzędzia gwarancją zadowolenia naszych klientów.

Schmalz Sp. z o.o.

Pawilon 5A, stoisko 10

Vacu Master Window 500

 

Bezpieczna obsługa okien, szyb i elementów szklanych do max. 500 kg.

 

 

 

 

 

UPLIFTER VERWALTUNGS GmbH Sp.k.

Pawilon 8, stoisko 47

Glassworker GW 625

 

Manipulator do szyb Glassworker GW 625 jest idealnym rozwiązaniem w realizacji montaży ciężkich szyb i okien. Nośność przyssawki do szyb i podnośnika to 625 kg z 40% projektowym zapasem.