MS się zmienia
MS się zmienia

Ostatnie miesiące w firmie MS więcej niż OKNA upłynęły pod znakiem metamorfoz. Wprowadziliśmy kolejne innowacyjne produkty i rozwiązania, unowocześniliśmy park maszynowy i uruchomiliśmy go w nowej fabryce… W rok 2019 wkroczyliśmy zaś z nową nazwą i odświeżonym logo. Nasze przedsiębiorstwo ma również nową siedzibę.

Marka MS więcej niż OKNA i proponowane przez nią produkty od lat są synonimem najwyższej jakości. Oczekiwania i potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego nie ustajemy w rozwoju. W minionym roku wprowadziliśmy w Grupie MS szereg zmian i ulepszeń. Przenieśliśmy produkcję do nowej hali produkcyjnej, uruchomiliśmy kolejne nowoczesne maszyny podnoszące walory techniczne i estetyczne naszej stolarki, a także wprowadziliśmy nowe rozwiązania i kolory okien.

Przełom roku 2018 i 2019 również przyniósł zmiany. Miło nam poinformować, że od połowy grudnia, spółka M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o. nazywa się MS więcej niż OKNA Sp. z o.o., a nasza nowa siedziba mieści się obecnie przy ul. Portowej 16. Wprowadziliśmy również odświeżoną odsłonę naszego loga. Pozostałe dane m.in. NIP, KRS i adresy elektroniczne pozostają bez zmian.

 

Obecnie dynamicznie rozwijająca się Grupa MS zrzesza trzy wyspecjalizowane spółki: MS więcej niż OKNA, M&S Okna i Drzwi oraz Projekt +2000. Wszystkie w 100% z polskim kapitałem, zatrudniające blisko 500 pracowników. Sieć dystrybucji Grupy obejmuje ponad 250 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży.

 

źródło: MS