Budvar Centrum rusza na podbój rynku we Francji
Budvar Centrum rusza na podbój rynku we Francji

Budvar Centrum konsekwentnie zwiększa eksport na rynek europejski. Na celowniku zarządzających marką znalazły się m.in.: Niemcy, Włochy oraz Francja. Troszcząc się o rozpoznawalność i promocję polskich, doskonałych okien, marka podkreśli swoją obecność na październikowych targach ARTIBAT 2018. To jedno z największych wydarzeń, które skupia uwagę francuskiej branży budowlanej.  

Polskie okna na światowych salonach

Polska wciąż pozostaje liderem eksportu stolarki otworowej w Unii Europejskiej, a zwiększony popyt na polskie okna i drzwi, które są cenione m.in. za bardzo dobrą jakość wykonania, pozwala na optymistyczne prognozy dotyczące zwiększania inwestycji. Budvar Centrum jest jedną z tych polskich firm, która intensywnie planuje ciągłe poszerzanie gałęzi przychodów związanej z eksportem. Okna i drzwi marki Budvar Centrum są wyposażeniem nie tylko polskich domów, ale także belgijskich, niemieckich, włoskich oraz szwedzkich. Rynek francuski także już poznał i docenił okna oraz drzwi tej marki. Europa to nie wszystko, bo firma wysyła swoje produkty także do Azji i Ameryki Południowej. Łącznie – aż 10 rynków na całym świecie dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym okna oraz drzwi, pochodzące z firmy, która ma swoją siedzibę i zakład produkcyjny w centrum Polski – w Zduńskiej Woli.

Luwr francuskiej branży budowlanej

Obecność Budvar Centrum na targach ARTIBAT 2018, które odbędą się w Rennes i potrwają od 24 do 26 października, jest naturalną drogą do budowania rozpoznawalności marki we Francji. Pragniemy zapewnić inwestorów we Francji, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, a nasze zasoby produkcyjne, stosowana technologia i zaplecze logistyczne dostarczą na rynek francuski każde zamówienie na okna i drzwi o doskonałej jakości – podkreśla Marek Trzciński, założyciel firmy Budvar Centrum. Wydarzenie każdego roku, już niemal od 30 lat, gromadzi ponad 40 000 zwiedzających i 1000 wystawców. Jest to jedna z największych tego typu imprez we Francji, ale i Europie. Adresatami targów są producenci budowalni, rzemieślnicy, doradcy, firmy usługowe, media branżowe oraz osoby zainteresowane nowościami, udoskonaleniami technologicznymi i przyszłością europejskiej branży budowlanej.

Okna otwarte na sztukę

Obecność na targach ARTIBAT 2018 ma wymiar nie tylko biznesowy czy wizerunkowy. To także wartość edukacyjna, która pozwala nam sprawdzić aktualność trendów oraz zlokalizować ścieżki, którymi będą podążać nasi klienci w przyszłości – wyjaśnia Katarzyna Augustyniak, dyrektor marketingu Budvar Centrum. – Wartość podpisanych umów, rozmowy biznesowe na najwyższych szczeblach oraz relacje z dystrybutorami naszych produktów w Europie są bardzo istotne i warto je prowadzić tutaj osobiście. Targi ARTIBAT to prestiżowe miejsce, w którym każda marka, odważnie planująca swój rozwój na rynkach europejskich, musi zaistnieć – dodaje Katarzyna Augustyniak.

Tegoroczny udział Budvar Centrum w ARTIBAT 2018 zdominowała sztuka i obrazy, które będzie można podziwiać z okien naszej marki. Zamieniliśmy stoisko Budvar Centrum w galerię sztuki prezentującą krajobrazy, aby metaforycznie odnieść się do tego, co na co dzień eksponują nasze okna. Jest nim nie tylko piękno otaczającego nas świata, ale wierzymy, że także świetlana przyszłość… również i dla naszej marki – przekonuje Katarzyna Augustyniak.

Ekspozycja Budvar Centrum na ARTIBAT 2018 będzie mieścić się na stoisku nr A47, w holu nr 5.

 

źródło: Budvar Centrum